Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir nazarda benden...!!!!

geçmiş olsun kardeşim...ben aracımla çarşıya çıkmıyordum satmadan önce çizecekler diye..ne olacak bu halimiz bilemiyorum..

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
orası özellikle pazar günleri anababa günü park yeri sıkıntı kimin nerden gelip nereye gittiği belli değil,bir sürü yaya falan demek bu taraflardada var öyle o...cocugu.:eek:key:

Var ya heryerdeler bunlar ama oranın yerlilerinin olduğunu düşünmüyorum pazara oraya buraya gelen it kopuklardır...

Geçmiş olsun.. o kalemlerden alma hiç boşuna hiç bi halta yaramıyor.. Detailing işleriyle uğraşan arkadaşlar rötüş boyası ve sonrası zımpara, pasta cila vs. halledebilir belki çiziğin boyutuna göre.. Sen yinede bi göster..

bu aralar bindikten sonra bol ayetel kürsü beyler..resmen 5 etti..geçmiş olsun..

1 gün içerisinde bu kadar nazar ve bende artık yuhhh demekten kendimi alamıyorum... Çok geçmiş olsun kardeşim... Biz ne kadar dikkat etsekte işte yapacak bişey yok... dışardaki adam gelip yapıyo yapacağını... kapının önüne park ettikten sonra eve giderken bile 2 kez dönüp bakıyorum gözüm arkada kalıyor.... elimden gelse evin içerisine getirecem...

geçmii olsun ahmet..tam bir şerefsizlik örneği işte

çok geçmiş olsun. çok sinir bozucu bir durum. ama istanbulda yaşamanın bedeli olsa gerek. en son geldiğimde kadıköyde gezerken arabalara bakmıştım bir çok araba boydan boya çizikti. hemde sürtme çiziği değil. adamlar takmış anahtarı dolanmışlar arabayı. böyle babası belli olmayan kişilere ne söylesen azdır.

çok geçmiş olsun..O.Ç mi arıyorsun dolu dolu

Geri
Üst Alt