Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bi xenon far..

orjinal mercekli bi-xenon taktirmak istedim 3650 lira fiyat cikti ama servistekiler sorun yasarsin taktirma dediler. hem o kadar para bayilip hem de sorun yasamayi goze alamadim. dursun usta yollari gorundu demek ki bana...

yahu Dursun, şu kısaların yerine koyduğun mercekten hemen yanındaki uzunlara da koysan da bi görsek nasıl bişey olacak :) kobay olarak beni seçebilirsin. Onlarda xenon olmasın, beyaz ampulle normal ama mercekli olsun. ne dersin?

yahu Dursun, şu kısaların yerine koyduğun mercekten hemen yanındaki uzunlara da koysan da bi görsek nasıl bişey olacak :) kobay olarak beni seçebilirsin. Onlarda xenon olmasın, beyaz ampulle normal ama mercekli olsun. ne dersin?
abi bence hiç denemne gerek yok pişman olabilirsin fazla mercek boğar ordaki görüntüyü orj i duruyo bnce farların

bizim ömer satıodu farlarını bence yenıden yaptırcagına alablrsın onu

abi bende bunu merak ediyorum,far'a ikinci mercek sıgar mı önemli olan bu hatta sen ampul demişin xenon olsa çok daha güzel olur.mercedes te c serisinden sonra,bmw de yeni 1 de dahil olmak üzere tüm modellerinde var,görebilme (aydınlatma) açısından tekli mercege göre çok başarılı.

ben antepten kalkıp dursun ustaya gelip yaptırdım saolsun sorunsuz bi şekilde kullanıorum :)

orjinal mercekli bi-xenon taktirmak istedim 3650 lira fiyat cikti ama servistekiler sorun yasarsin taktirma dediler. hem o kadar para bayilip hem de sorun yasamayi goze alamadim. dursun usta yollari gorundu demek ki bana...
nasıl derler ki öyle bir laf,ben de orjinal var yani heran sorun çıkartabilir miymiş? orjinalin sorun çıkartmaması lazım esas

benim farlar bile dursunun ellerinden çıkma hesabını yapın artık (aşırı titiz olduğumdan benim farlar bile dedim) gözünüz kapalı gidin kardeşim dursuna farlarım 5x5

nasıl derler ki öyle bir laf,ben de orjinal var yani heran sorun çıkartabilir miymiş? orjinalin sorun çıkartmaması lazım esas

Öyle değil abi, şimdi bu elemanlar bu farları getirtebiliyo fakat bi-xenon olmayan araca montajını yapamıyorlar. Montajı yapan ender elektronik, malzemeler olunca dursun abide takabiliyo zaten orada sıkıntı yok :) Ama serviste yapamıyorlar. Özellikle AFS mi AFL mi ne var ya dönüşü otomatik yüksekliği, onu hiç yapamıyorlar. Ekstra aparat gerekiyor. Ve müşteriye yapamıyoruz demiyolar tavsiye etmiyoruz diyolar. Asıl en az sorunu onda yaşar çünkü orjinal parça. Senin farlar ise ispanyadan direk takılı geldi, far orada işte :D

Geri
Üst Alt