Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bi xenon far..

AYTUG

Kayıtlı Üye
aracıma bi xenon far takmak istiyorum fiyatlarını bilen var mı?

bu işin piiri dursun ustadır kardeşim.yeri maltepededir
numarası;0 533 965 58 57

oh bu soruyu bende soracaktim, benim de cok isime yaradi tesekkur :)

bende dursun ustanın yaptıklarından var satmayı dusnuyorum bu ara :(

Sen var ya sen rahatsızsın :D

Dursun usta çok iyi bir işçilikle bi-xenon uygulamasını gerçekleştirebilir. Forumda bir çok araçta onun uyguladığı bi-xenon montajı vardır bende dahil. Gözünüz kapalı yaptırmanızı tavsiye ederim.

Onun haricinde son öğrendiğim kadarı ile 2009+ araçlara ender elektronik d1s olarak orjinal bi-xenon farlar ve orjinal balastlar satıyor. fiyat 3600 lira istiyor. Farlarda yükseklik ayarı olmayacak, yükseklik ayarıda 1000TL desek 4600-4500'e gelecek. İsterseniz burada yaptırabilirsiniz.

5000 lirayı fara yatıracak durumdaysanız Enderden farları değiştirin. Ama aynı işi 5kattan daha ucuza yapmak varken neden daha fazla para veresiniz ki? Dursun Demir'i tavsiye ederim.

Sen var ya sen rahatsızsın :D

Dursun usta çok iyi bir işçilikle bi-xenon uygulamasını gerçekleştirebilir. Forumda bir çok araçta onun uyguladığı bi-xenon montajı vardır bende dahil. Gözünüz kapalı yaptırmanızı tavsiye ederim.

Onun haricinde son öğrendiğim kadarı ile 2009+ araçlara ender elektronik d1s olarak orjinal bi-xenon farlar ve orjinal balastlar satıyor. fiyat 3600 lira istiyor. Farlarda yükseklik ayarı olmayacak, yükseklik ayarıda 1000TL desek 4600-4500'e gelecek. İsterseniz burada yaptırabilirsiniz.

5000 lirayı fara yatıracak durumdaysanız Enderden farları değiştirin. Ama aynı işi 5kattan daha ucuza yapmak varken neden daha fazla para veresiniz ki? Dursun Demir'i tavsiye ederim.

ABii oo nasıl fiyatlardı öle :D:D

Geri
Üst Alt