Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ayakkabı pabuçları.. lastikte marka seçimi? 2011

yok ali; o lastik hakkinda hic bilgim yok. o yuzden bir yorum yapamam.
ama lassa impetus sportu en yakin arkadasim ibizasinda kullaniyordu ve cok memnundu. iyi yol tutuyordu. ayrica yigit de impetus sport kullaniyor. onun da gorusunu alabilirsin.

rıza daha once hep yazıyordum kumho yerıne lassa ımpetus sport yada revo alın dıye bende lassa almayı dusunuyordum son anda brıdgestone potenza s001 aldım lastıkcı bır abım var bana ozel bır kıyak yaptı sagolsun 1.5 yıl once arkadasımın opel astra gsı aracına almıştım hala cok memnun daha onceden ıkı lastık yarmıstı bu lassaları daha yaramadı

rıza daha once hep yazıyordum kumho yerıne lassa ımpetus sport yada revo alın dıye bende lassa almayı dusunuyordum son anda brıdgestone potenza s001 aldım lastıkcı bır abım var bana ozel bır kıyak yaptı sagolsun 1.5 yıl once arkadasımın opel astra gsı aracına almıştım hala cok memnun daha onceden ıkı lastık yarmıstı bu lassaları daha yaramadı

:eek:key: çok iyiymiş, yüreklendim bir kere daha :)

Lassa impetus sport çok iyi performans açısından dunlop sportmaxx ttlerde uygun fiyat olarak ben aracımda kullanıyorum virajları baya iyi ses sıkıntısı yok v desen değil zaten hamuruda baya iyi........ ama lassa denirse oda kanıtlanmış bi lastik oda var yani...

Lassa impetus sport çok iyi performans açısından dunlop sportmaxx ttlerde uygun fiyat olarak ben aracımda kullanıyorum virajları baya iyi ses sıkıntısı yok v desen değil zaten hamuruda baya iyi........ ama lassa denirse oda kanıtlanmış bi lastik oda var yani...

2sinin de fiyatları hakkında bilgi verebilmeniz mümkün müdr acaba? tşşkrler:)

ben memnun degilim yol tutusundan mehmet abi. impetus sportlar daha iyi.

sıfır mı aldın yoksa ıkıncı el mı lastık bakarken hadımkoy tarafında bayıde 185 tl fıyat almıştım.SP 9000 sırketın a8lerınde kullanılıyor bır sıkıntı yok

Dunlop sportmaxx TT modeli ama özellikle TT modeli olmalı 225-45-17 olarak 200dü adeti sanırım aşağı yukarı...

Geri
Üst Alt