Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ayakkabı pabuçları.. lastikte marka seçimi? 2011

güzel fikir ayberk al kullan at..yok dişleri mi gitti yok mm ye düştü..derdin yok..her sene yeni lastik..ama gene çok çapulcu lastik olmamalı

güzel fikir ayberk al kullan at..yok dişleri mi gitti yok mm ye düştü..derdin yok..her sene yeni lastik..ama gene çok çapulcu lastik olmamalı

Aynen öyle Abi.
Yok patinaj çok çektim lastikler eskidi, yok ön arka yapayım falan filan hiç böyle şeylerin derdi yok. Ki zaten 1 sene kullandıktan sonra lastikçiler dört tanesini 100TL civarına sayıyolar. Yani 1 tanesi bedavaya geliyo gibi bişey oluyo lastiklerin.
Kışlık lastiğim yokken, kışa girerken lastikleri yeniliyodum. Hem dişleri daha derin olduğu için kış lastiği almadan kışı geçiriyodum.

anladım kardeş peki bu W yada H serisi olayları var ozaman hız limiti arttıkça lastik sertleşiyormu bu konuda bilgin varmı? ben W serisi aldım 200 e yada 220 ye kadar demişti yanlış hatırlamıyorsam ve H serisi 180 e kadarmış galiba o yüzden W daha sert olur diye duydum dogrumudur?

bende w serisi var bende 270 kmh ya kadar diyor..
ama o hıza gelemedimiz için yada yaklaşamadığımız için lastik görevini yapamaz diyenler de var

bende w serisi var bende 270 kmh ya kadar diyor..
ama o hıza gelemedimiz için yada yaklaşamadığımız için lastik görevini yapamaz diyenler de var

valla ağbicim bende bilemedim ki W serisi olunca daha sert olurmuş diye duydum yüksek hızda sağlam kalabilmesi adına yogunluğu fazla oluyor ve dolayısıyla sert oluyormuş

valla ağbicim bende bilemedim ki W serisi olunca daha sert olurmuş diye duydum yüksek hızda sağlam kalabilmesi adına yogunluğu fazla oluyor ve dolayısıyla sert oluyormuş

evt sert oluyor belli bır ısıya gelene kadar hoplatıyor..uğultusu var..
örneğin antep'e gelirken havalr sıcaktı bundan dolayı lastik zeminin de sıcak olması sebebi ile daha çabuk ısınıyordu..ve az ses yapıyordu ve yola yayılışı daha iyi idi..şimdi bu istanbula gidişimde..hava soğuktu ve bunu hissettim..ancak 150-200 km sonra kendine geldi bir de nitro hava var ki..zorladı beni..umarım tespitim doğrudur

Dunlop sportmaxx TT modeli özellikle TT modeli yeni çıkmış sessiz virajları kuvvetli ve karşılaştırmalarda çöok iyi dereceleri olan bi lastik ben aldım iki aracımdada kullanıyorum virajları çok iyi ve yağışlı havada oldukça başarılı ben tavsiye ederim ama özellikle yeni çıkan TT modeli.... sportmaxx düz olarak ta var çünkü...

Dunlop sportmaxx TT modeli özellikle TT modeli yeni çıkmış sessiz virajları kuvvetli ve karşılaştırmalarda çöok iyi dereceleri olan bi lastik ben aldım iki aracımdada kullanıyorum virajları çok iyi ve yağışlı havada oldukça başarılı ben tavsiye ederim ama özellikle yeni çıkan TT modeli.... sportmaxx düz olarak ta var çünkü...

http://www.netlastik.com/urun/2054017-sp-sport-maxx-w-866.html
benim indirimli bulduğum bu lastik tt olmayan modeliymiş sanırım. hiç tt gibi bir ibaresi yok.

dunlop sport maxx,
dunlop sport maxx tt,
lassa impetus sport 2,
kumho
hankook,
marshall,
syron.....

205/45/17 için hangi lastik arkadaşlar? fiyatları ve kalitesi açısından karşılaştırabilir miyiz?

Geri
Üst Alt