Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ayakkabı pabuçları.. lastikte marka seçimi? 2011

Evet 16. Renkten dolayı büyük duruyo olabilir. Beyaz biraz büyük gösterir.
O yuzden guneslenmeyi pek sevmem:D
Saka bir yana ben continentalden cok memnun kaldim..25K km oldu ciddi bir asinma olmadi tabi hep kaymak asfaltta kulkaniyorum arabayi..hic tali yollara girmedim..degistirecek olsam yine conti sport contact 3 ya da yeni cikan sport contact modelini alirim..

O yuzden guneslenmeyi pek sevmem:D
Saka bir yana ben continentalden cok memnun kaldim..25K km oldu ciddi bir asinma olmadi tabi hep kaymak asfaltta kulkaniyorum arabayi..hic tali yollara girmedim..degistirecek olsam yine conti sport contact 3 ya da yeni cikan sport contact modelini alirim..

abicim peki pahalı mıydı bu contiler? :)

dunlop sport maxx,
dunlop sport maxx tt,
lassa impetus sport 2,
kumho
hankook,
marshall,
syron.....

205/45/17 için hangi lastik arkadaşlar? fiyatları ve kalitesi açısından karşılaştırabilir miyiz?

abi 360 tl çokkk :S bana 100 ila max 180-190 arasında olabilecek bişeyler lazım.

Sport Maxx e ait test sonucu hiç okumadım ama, üzeceğini sanmam, fiyat farkı 1 lastiği aşmıyorsa (İmpetus sport ile) alınır derim. Diğerlerini lütfen lastik olarak görmeyin, jant yere değmesin diye üretilmiş kauçuk diyebiliriz.

alacagin en kotu lastik impetus sport olsun Ali.
kumho da kotu degil ancak syron falan sakin diyimmm..

bu arada sunu da ekliyim; dunlop Sp 9000 den de memnun degilim. yenileri hakkinda yorum yapamayacagim.

yok ali; o lastik hakkinda hic bilgim yok. o yuzden bir yorum yapamam.
ama lassa impetus sportu en yakin arkadasim ibizasinda kullaniyordu ve cok memnundu. iyi yol tutuyordu. ayrica yigit de impetus sport kullaniyor. onun da gorusunu alabilirsin.

Ben geçenlerde 4 tane dunlop lemans 703 aldım ibizadaki o takur tukur sesleri çok azalttı yumuşak lastik ben yol tutuşunu beğendim 300 km kadar çakıl yolda gittim hatta dağ bayır yol olmayan yerlerden geçtim ben sıkıntısını görmedim 195 55 15 ebatlarında aldım.4 tanesine 500 lira verdim.

xx

Geri
Üst Alt