Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ayak Dayama..

Konu, 'Tuning' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Nette bakınırken şu ilan hoşuma gitti, Seat Sport Ayak Dayama Metali Leon Ibiza - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 79592265 "Dead Pedal" denilen sol ayak dayama çok hoş duruyo üzerinde Seat Sport Yazısı var.. Bende Cupra pedal seti olduğu için almadım ama eğer ayak dayama alacak olsam kaçırmazdım ilgilenen arkadaşlar varsa bi baksın derim..

Not: Bu mesajın ticari hiç bir amacı yoktur zira Satıcıyla uzaktan yakından hiçbir yakınlığım yok, tanımıyorum..

Ekli Dosyalar:

RedLine ve biLaL bunu beğendi.
  2. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Zevk meselesi tabiki ama 30 lira buna verene kadar 55 liraya orjinal alırım daha iyi..Ve bu ayak dayamalar sol tarafı tamamen kapatmıo yarım ve vida yerleri kötü duruo..

highkaan, altıpatlar ve kfy bunu beğendi.
  3. erdem58

erdem58 SCW Üyesi

30
    4
    8
    guzel ama umut arkadasında dedıgı gıbı vıdalı olmasa dusunebılırdım

4. cgty18

cgty18 SCW Üyesi

107
    22
    18
    kesinlikle orjinalin yerini tutmaz.. ama zevkler ve renkler meselesi tabi..

5. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Walla benim Cupra ayak dayamanın neredeyse 3 te 1 i halı paspasın altında kaldığı için sıkıntı olmazdı ama olan bi malzemeyide almak istemedim ama hoşuma gitti doğrusu:eek:key:

6. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    bendee zamanında buna benzer imitasyon bi ayak dayama aldım hiç memnun değilim eğilmez bükülmez dedikleri alüminyum zamanla deforme oluyor aralarına çamur giriyor orjinalden şaşmamak lazım mış...

7. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
    ben şubat ayında 80 TL ye serviste orjinalini taktırdım. bilmiyorum bana pahalı mı taktılar ama taktırmadan önce bunu görsem düşenebilirdim. orjinali daha güzel ama bu da çok hesaplıymış.

8. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    arkadaşım aldı bundan.çük kadar bişey bu :D orjinale gore ve o kadar basit bir malzemeden yapılmışkı anlatamam.zaten arkadaşda fırlattı attı çöpe o kadar berbet yani göründügü gibi degıl kagıt gıbı bırşeydi :D zaten çöllü nün buldugu şey bu kadar olur :p:p:p birde adamı tanımıyorum diyo yalancı bu senin amcaoglun degilmi lenn puhahapuhahapuhaha

Bunu beğendi. tuğra bunu beğendi.
  9. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    fena durmuyor aslında ama görmeden kalite hakkında fikir beyan edmiyorum malesef:D

10. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Abi tamam yha şurda iki şey beğendik resminden görüp demediğiniz kalmadı ne bilim ben çakma çukma bişey olduğunu resminden beğendim Seat Sport yazınca gözüm döndü bi anda olmayan faydalansın dedim ne bileyim bnasıl olduğunu gelmeyin bukadar üstüme :(

EmreKLKSZ ve erkani bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş