Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayak Dayama..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Nette bakınırken şu ilan hoşuma gitti, Seat Sport Ayak Dayama Metali Leon Ibiza - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 79592265 "Dead Pedal" denilen sol ayak dayama çok hoş duruyo üzerinde Seat Sport Yazısı var.. Bende Cupra pedal seti olduğu için almadım ama eğer ayak dayama alacak olsam kaçırmazdım ilgilenen arkadaşlar varsa bi baksın derim..

Not: Bu mesajın ticari hiç bir amacı yoktur zira Satıcıyla uzaktan yakından hiçbir yakınlığım yok, tanımıyorum..

Ekli dosyalar

• blank.gif
    blank.gif
    43 bayt · Görüntüleme: 237
Zevk meselesi tabiki ama 30 lira buna verene kadar 55 liraya orjinal alırım daha iyi..Ve bu ayak dayamalar sol tarafı tamamen kapatmıo yarım ve vida yerleri kötü duruo..

guzel ama umut arkadasında dedıgı gıbı vıdalı olmasa dusunebılırdım

kesinlikle orjinalin yerini tutmaz.. ama zevkler ve renkler meselesi tabi..

Walla benim Cupra ayak dayamanın neredeyse 3 te 1 i halı paspasın altında kaldığı için sıkıntı olmazdı ama olan bi malzemeyide almak istemedim ama hoşuma gitti doğrusu:eek:key:

bendee zamanında buna benzer imitasyon bi ayak dayama aldım hiç memnun değilim eğilmez bükülmez dedikleri alüminyum zamanla deforme oluyor aralarına çamur giriyor orjinalden şaşmamak lazım mış...

ben şubat ayında 80 TL ye serviste orjinalini taktırdım. bilmiyorum bana pahalı mı taktılar ama taktırmadan önce bunu görsem düşenebilirdim. orjinali daha güzel ama bu da çok hesaplıymış.

arkadaşım aldı bundan.çük kadar bişey bu :D orjinale gore ve o kadar basit bir malzemeden yapılmışkı anlatamam.zaten arkadaşda fırlattı attı çöpe o kadar berbet yani göründügü gibi degıl kagıt gıbı bırşeydi :D zaten çöllü nün buldugu şey bu kadar olur :p:p:p birde adamı tanımıyorum diyo yalancı bu senin amcaoglun degilmi lenn puhahapuhahapuhaha

fena durmuyor aslında ama görmeden kalite hakkında fikir beyan edmiyorum malesef:D

arkadaşım aldı bundan.çük kadar bişey bu :D orjinale gore ve o kadar basit bir malzemeden yapılmışkı anlatamam.zaten arkadaşda fırlattı attı çöpe o kadar berbet yani göründügü gibi degıl kagıt gıbı bırşeydi :D zaten çöllü nün buldugu şey bu kadar olur :p:p:p birde adamı tanımıyorum diyo yalancı bu senin amcaoglun degilmi lenn puhahapuhahapuhaha

Abi tamam yha şurda iki şey beğendik resminden görüp demediğiniz kalmadı ne bilim ben çakma çukma bişey olduğunu resminden beğendim Seat Sport yazınca gözüm döndü bi anda olmayan faydalansın dedim ne bileyim bnasıl olduğunu gelmeyin bukadar üstüme :(

Geri
Üst Alt