Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayak Dayama..

Abi tamam yha şurda iki şey beğendik resminden görüp demediğiniz kalmadı ne bilim ben çakma çukma bişey olduğunu resminden beğendim Seat Sport yazınca gözüm döndü bi anda olmayan faydalansın dedim ne bileyim bnasıl olduğunu gelmeyin bukadar üstüme :(
alınma lenn hemen şaka yaptık :)

Merhabalar tekrar ayrı bi konu açmak yerine burda yazayım dedim :) umarım selçuk kardeşim benim konuma nie kendi ilanını koyup gasp ediyorsun demez :D:D
Bu sitede pedal seti + ayak dayama buldum fiyatı iyi gibi geldi ama uyum konusunda bi sorun yaşarmıyım diye siz değerli SCW dostlarına sormak istedim .
www.proshoptuning.com - BMW AC SCHNİTZER E36/30/34/32/39 MANUEL 4LÜ PEDAL SETİ

Ayrıca bir de spor yay düşüüyorum ama marka ve fiyat olarak iyimidir bu ilan kasislere sürtme falan yaşarmıyım acaba :)

www.proshoptuning.com - Seat Leon Spor Helezon kıtı 50mm

Bu kitte sorun yasarsiniz. Buna benzer abtnin kiti var diye biliyorum sizin araciniza uygun

Pedal orjinal pedalları tavsiye ederim. Bence çok daha şık ve kaliteli duruyor.

Yay olarakta, H&R yada Eibach tavsiye ederim. H&R aracı daha hoş düşürüyor, ben olsam H&R takarım :) Ama sizin fikriniz Eibach'tan yanaysa Eibach alın.

Geri
Üst Alt