Avrupa yakasi buluŞma yer oba saat 7 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Avrupa yakasi buluŞma yer oba saat 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
ArkadaŞlar avrupa yakasi buluŞma etkİnlİĞİmİzİ yer ve saat olarak belİrledİk saat 7 de balta lİmani oba' da buluŞmak İÇİn bİr organİzasyon dÜzenlemek İstİyorum avrupa ve anadolu' dakİ bÜtÜn scw yİ beklİyorum bu akŞam saat 7 den Önce ben orda olucam ve her gelenİ kapida karŞilicam herkese saygi ve sevgİlerle...

kfy

Administrator
güzel seçim mekan ve hava çok güzel.ayrıca her hafta avrupa yakası bu buluşmaları gerçekleştirsin değişin mekanlarda

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
cezmi babam öncelikle konu sabitlendiği için teşekkür ederim her hafta değişik mekanlarda eğer arkadaşlarım ve büyüklerim uygun görürse ben üstlenmek isterim organizyonları burda değişik mekanlarda güzel yerlerde etkinlikleri ben üstlenebilirim ve yapabilirim scw kardeşliğimiz içinde hava çok güzel ve hoş sohbetin muhabbetin olucağı bugün herkesi görmek isterim herkese slmlar ve saygılar herkesi seviyorum yaşasın scw kardeşliği :):) tabi sizin gibi büyüklerimiz bizim başımızda olduğu sürece güzel bu kardeşlik :)

tolga34

Kayıtlı Üye
şirinevler tarafından gidicek olan varmı acaba buluşup beraber gidelim ben orayı bilmiyorumda yada nasıl gelicegimi bi tarif etseniz :D

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
şirinevler tarafından gidicek olan varmı acaba buluşup beraber gidelim ben orayı bilmiyorumda yada nasıl gelicegimi bi tarif etseniz :D
tolga kardeşim sen benim numaramı al ben esenlerde oturuyorum bahçelievlere uğrayabilirim bi ihtimal beni ara 3 4 e doğru esenlerdeyim ben olmadı buraya gelirsin burdan beraber kaçarız

tolga34

Kayıtlı Üye
tamam sagol numaranı aldım ararım seni esenlerin neresinde fazla bilmiyorm oralarıda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...