Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Avrupa yakasi buluŞma yer oba saat 7

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında EsCgHoSt tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EsCgHoSt

EsCgHoSt SCW Üyesi

528
    147
    43
    ArkadaŞlar avrupa yakasi buluŞma etkİnlİĞİmİzİ yer ve saat olarak belİrledİk saat 7 de balta lİmani oba' da buluŞmak İÇİn bİr organİzasyon dÜzenlemek İstİyorum avrupa ve anadolu' dakİ bÜtÜn scw yİ beklİyorum bu akŞam saat 7 den Önce ben orda olucam ve her gelenİ kapida karŞilicam herkese saygi ve sevgİlerle...

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    güzel seçim mekan ve hava çok güzel.ayrıca her hafta avrupa yakası bu buluşmaları gerçekleştirsin değişin mekanlarda

H_G ve EsCgHoSt bunu beğendi.
  3. EsCgHoSt

EsCgHoSt SCW Üyesi

528
    147
    43
    cezmi babam öncelikle konu sabitlendiği için teşekkür ederim her hafta değişik mekanlarda eğer arkadaşlarım ve büyüklerim uygun görürse ben üstlenmek isterim organizyonları burda değişik mekanlarda güzel yerlerde etkinlikleri ben üstlenebilirim ve yapabilirim scw kardeşliğimiz içinde hava çok güzel ve hoş sohbetin muhabbetin olucağı bugün herkesi görmek isterim herkese slmlar ve saygılar herkesi seviyorum yaşasın scw kardeşliği :):) tabi sizin gibi büyüklerimiz bizim başımızda olduğu sürece güzel bu kardeşlik :)

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  4. EsCgHoSt

EsCgHoSt SCW Üyesi

528
    147
    43
    Bana ulaŞmak İsteyenlere telefon numaram 0536-978-87-92

5. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    bu güzel oldu işte

6. tolga34

tolga34 SCW Üyesi

693
    145
    43
    şirinevler tarafından gidicek olan varmı acaba buluşup beraber gidelim ben orayı bilmiyorumda yada nasıl gelicegimi bi tarif etseniz :D

7. EsCgHoSt

EsCgHoSt SCW Üyesi

528
    147
    43
    tolga kardeşim sen benim numaramı al ben esenlerde oturuyorum bahçelievlere uğrayabilirim bi ihtimal beni ara 3 4 e doğru esenlerdeyim ben olmadı buraya gelirsin burdan beraber kaçarız

8. tolga34

tolga34 SCW Üyesi

693
    145
    43
    tamam sagol numaranı aldım ararım seni esenlerin neresinde fazla bilmiyorm oralarıda :D

Bunu beğendi. EsCgHoSt bunu beğendi.
  9. EsCgHoSt

EsCgHoSt SCW Üyesi

528
    147
    43
    ben buldurucam sana merak etme sen :D :eek:

10. tolga34

tolga34 SCW Üyesi

693
    145
    43
    inşallah kaç gibi senin yanında olucam 6 da anca gelebilirim anca ya uyarmı sana

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş