Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakasi buluŞma yer oba saat 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anca eve geldim istanbula geçemedim kusura bakma hakan

Gelemedik hakan kusura bakma belki bir fırsat bulur kaçarım diye düşündüm süpriz yapacaktım ama olmadı
pazar pazar esenyurt avcılar haramidere bölgesinde çok sayıda yaralamalı kaza vardı hiç fırsatım olmadı..

Gelemedik hakan kusura bakma belki bir fırsat bulur kaçarım diye düşündüm süpriz yapacaktım ama olmadı
pazar pazar esenyurt avcılar haramidere bölgesinde çok sayıda yaralamalı kaza vardı hiç fırsatım olmadı..

olsun abi canın sağolsun biraz kırıldım yani hayal kırıklığına uğradım açıkcası işi olanlaarıda olmayanlarıda biliyorum ben kimseye bişey diyemem ama 150 kişiden 120 130 unun işi yoktu bunuda biliyorum neyse salla gitsin geçti artık herkesin canı sağolsun...

olsun abi canın sağolsun biraz kırıldım yani hayal kırıklığına uğradım açıkcası işi olanlaarıda olmayanlarıda biliyorum ben kimseye bişey diyemem ama 150 kişiden 120 130 unun işi yoktu bunuda biliyorum neyse salla gitsin geçti artık herkesin canı sağolsun...

hakan ben böyle olacağını tahmın etmiştim kalbın kırılmasın boşwer canın sağolsun senın
çok hızlı oldu konu açıldı akşamına organızasyon yapıldı nedenı bu..

bizzat tarafımdan bunun telafisi yapılacak söz..

hakan ben böyle olacağını tahmın etmiştim kalbın kırılmasın boşwer canın sağolsun senın
çok hızlı oldu konu açıldı akşamına organızasyon yapıldı nedenı bu..

bizzat tarafımdan bunun telafisi yapılacak söz..

abicim itilmiş tavuğun davası olmazmış geçtı artık senin düşünmen yeter teşekkür ederim bi önemi kalmadı artık ama yani ben dün bebekte iki tane scw üyesi gördüm ama yani bu işler beni istememle olmuyo başkalarınında istemesi lazım neyse geçti artık zaten genede teşekkür ederim mevlüt abi

abicim itilmiş tavuğun davası olmazmış geçtı artık senin düşünmen yeter teşekkür ederim bi önemi kalmadı artık ama yani ben dün bebekte iki tane scw üyesi gördüm ama yani bu işler beni istememle olmuyo başkalarınında istemesi lazım neyse geçti artık zaten genede teşekkür ederim mevlüt abi

biraz sabret ve benden haber bekle bak ozaman bana hak vereceksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt