Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakasi buluŞma yer oba saat 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yahu bikaçgün önceden haber verilir zınk diye konuyu aç akşama toplanalım dersen nasıl ayak uyduracağız? Şimdi evde Adatepedeyim ama bu akşam AHL'de beton dökeceğiz bana uymuyor bugünkü program. Artık bir dahaki sefere, hayırlısı olsun.

ArkadaŞlar İsteyen gelİr İŞİ olana saygim var bİŞey dİyemem ama İŞİ olmayan gelmek İsteyenlerİde beklerİm ben herkesİ uzun zamandir gÖremedİm ÇaliŞiyorum 7 24 ne gece var ne gÜndÜz buyÜzden bÖle bİŞey dÜŞÜndÜm haftayada vag var ÇÜnkÜ ben saat 6 gİbİ 6 dan sonra obada olucam ve kapida beklİcem gelen scw aİlesİyle gÜzel bİ akŞam geÇİrİcem gelmeyenİnde cani saĞolsun...

hakanım katılımcı listesi düzenler misin ? bilmeyenler içinde kroki ayarla istersen

kardeşim katılımcı listesini tabiki düzenlerim ama herkes şuan uyuyo bence :) krokide sorun değil ben numaramı yazdım bana ulaşsın bilmeyen arkadaşlarım ben onları alırım hep beraber geçeriz bunlar kolay şeyler

Arkadaslar ilk bulusmaya gelirim dedim ama bu kadar erken olacagini dusunmedim :) Hakan hizli cikti..Arabam Kayadibinde serviste..Bu seferlik gelemeyecegim..Size iyi eglenceler..

1-echost HAKAN
2-H_G Hasan
3-YEKTA Yekta+1(yetişebilirsem safranboludayım)
4-tolga34

Ben saat 7 den Önce ordayim benİmle Çay İÇmek İsteyen arkadaŞlari beklerİm...bİlgİnİze numaramida İlk sayfada verdİm İsteyen arayabİlİr herkese İyİ pazarlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt