Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkanıza baktığınızda..

w140 kasa s serisi mercedes gördüğüm anda çekiliyorum kenara, içimden de diyorum "hay yavrum bee sana kurban olsun bu yollar" :D

Hiç unutmam geçen sene düzceden gelirken körfezden dilovasına kadar arkamda bi q7 israrlı bi şekilde yol istemişti önüm kapalı oldugu için vermemiştim 150 ile kı*ımda ki xenonlarını untamıyorum. (dilovası rampalarında üzmüştü beni:D). onun dışında haddimi bilirim yol verceğim arabayı bilirim!

Bikeresınde sahıl yolunda gıderken aynaya baktım arabayı secemedım ama led gormustum fara yanımdakı arkadasa ameleye bak rezalet bı led takmıs farına dedımkı bunu der demez tam gaz yanımdan gectı bı baktım R8 :D:D:D bıkeresınde temde basıyorum arkadam bı 5 serısı motoru ne bılmem 190 na geldım hala arkamda :D sonra saga bı attı kendını yanımdan 250 ıle fırladı dıyım :D m5 mıs oda hacı bı amca vardı ıcınde :D

süpersportlar, AMG ve M'ler dışında arkamda olup da yol vermemin gerekceğini düşündüğüm huzursuz olduğum hiç bi araba olmadı şu zamana kadar..
tuhaf bi cümle oldu ama öyle.. :D

fazla iddalı olmuş sanki :D naptın araca bizden gizli 300bg fln mı yükledin yoksa benim bildiğim 150bg di senin araç :D bu lafı edebiliyosan 150bg ile önünde saygı ile eğiliyorum :D

fazla iddalı olmuş sanki :D naptın araca bizden gizli 300bg fln mı yükledin yoksa benim bildiğim 150bg di senin araç :D bu lafı edebiliyosan 150bg ile önünde saygı ile eğiliyorum :D

kesin onun atı sahibine göre kişniyodur :D

ben genelde arkadan gelen araçların markası neymiş derdine pek düşmem. onun yerine ne gibi bir tavır içinde nasıl sürüyor ona bakarım.
emre hatırlarsın bi pazar günü benim leonu kullanırkan arkadan gelen beyaz şahin nası da büyümüştü benim sağ aynada azkalsın geçiriyodu bende ona hasta olmuştum :D:D:D

Geri
Üst Alt