Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkanıza baktığınızda..

ben genelde arkadan gelen araçların markası neymiş derdine pek düşmem. onun yerine ne gibi bir tavır içinde nasıl sürüyor ona bakarım.

Aynen. +999999999 sonuna kadar katılıyorum. İstesemde arkadaki arabanın markasına pek dikkat edemiyorum. Onunla aramdaki mesafe ne kadar. Sağlıyormu, yolmu istiyor, sakinmi takılıyor vs vs bunlara dikkat ederim. Bir başka dikkatimi çeken şey istemesemde aracın far ayarının bozuk olup olmaması ve xenonlu olup olmamasıdır.

Bügün serhat abi ile konvoy halinde gidiyoruz. Bir mercedes dibime girdi (Amblem gorunuyor artık o kadar dibimde) Ben yol verene kadar sağladı. Bir baktım arkada baya büyük bir difüzör. AMG..

Aynada en çok, sonradan takılan merceksiz xenonlar gözüme takılıyo. Kesinlikle yasaklanmalılar.. Çok göz alıyo.

ben boyle seylerı dert etmem benı pek ılgılendırmez ısterse sahın olsun yol verırım umrumda olmaz arkadan hangı aracın geldıgı

biz balıkesirde modifiyeli şahinlerle yarışıyoruz:) oyun oynuyoruz yani:D:D
başka doğru düzgün araba yok bu memlekette:(

Beyaz bir leon vardı levent - maslak arasında görmüştüm bir bayan kullanıyordu arabaya bi baktım bida baktım doğrusu :)

plakasını yazmıyım dimi

Genelde bana yapılan selektörden sonra hızlanıyorum, sonra 260-270 gibi selektör duruyor:)

Geri
Üst Alt