Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

arkanıza baktığınızda..

Konu, 'Sohbet' kısmında leoni tarafından paylaşıldı.

1. leoni

leoni SCW Üyesi

278
    0
    16
    merak ettim yolda aracınızla seyir halindeyken dikiz aynasından baktığınızda arkanızdan gelen :eek: hangi araç yada araçlar sizi etkiledi.

kalbur üstü arabaları işe karıştırmayalım..

ben başlıyım suv olarak infinity fx ler
    binekte alfa nın 3 far tasarımlı arabaları (159,brera) hem çok güzel hemde sinirli bakıyorlar

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    süpersportlar, AMG ve M'ler dışında arkamda olup da yol vermemin gerekceğini düşündüğüm huzursuz olduğum hiç bi araba olmadı şu zamana kadar..
    tuhaf bi cümle oldu ama öyle.. :D

3. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    2010 sti arka tampona geldımı bıxenonlar ve ****ob adamın canınıa sıkıyo ... aynı sekılde evo X ....
    Ve AMG'ler ıle lambo cok morelımı bozuyo

4. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    aynen benımde:D bugun batunun moralınıde ben cok bozuordum:D gormen lazımdı :D

5. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    mersinden istanbula dönerken aksaray şereflikoçhisar civarıydı herhalde bi m5 yakmış xenonlarını gelıyodu yanımdan geçerken şöle bi içine baktım 60 yaşlarında bi dayı alman plakalı m5 ile süsüzldü acayip canım sıkılmıştı:D

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    aynadan bakıldıgında en cezbedici görüntüye sahip araba bence audi

ledleri bitiriyor olayı

7. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    beni leon cezbediyo bir geliyo arkadan hele xenonluysaa

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    normal trafik kuralları limitlerinde giderken arkadan aşırı hızla gelen her kamyon otobüs kamyonet tır tarzı araçlara uyuz olmuşumdur.

9. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    ben genelde arkadan gelen araçların markası neymiş derdine pek düşmem. onun yerine ne gibi bir tavır içinde nasıl sürüyor ona bakarım.

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Benım canımı sıkan trafıkte kendısı ıle oynasıp dalga gectıkten sonra e5' e cıktıgım anda arkamdan balına gıbı gelen Bmw 740 olmustu :D

Sayfayı Paylaş