Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar, yine yardımınıza ihtiyacım var

Style de yagmur far lastik basinc park sensoru yok bnu biliyrm bnde yk cnku

Evet arkadaşlar yarın büyük gün, araçla tanışmaya gidiyorum :) Son düşünceleriniz varsa bekliyorum

Evet arkadaşlar yarın büyük gün, araçla tanışmaya gidiyorum :) Son düşünceleriniz varsa bekliyorum

çevrende ki tek araç o değil. aklınıza ve kalbinize yatsın bakınca. şüphelerin olursa salla. dedim ya bi o araç yok. pazarlık yap. 26 üstü vermemeye bak :)

çevrende ki tek araç o değil. aklınıza ve kalbinize yatsın bakınca. şüphelerin olursa salla. dedim ya bi o araç yok. pazarlık yap. 26 üstü vermemeye bak :)
Çok sağol bora, bu arabaya kanım ısındı gibi. Hep hayalimdi dijital klimalı bi ibiza birde sunroof olsaydı..... Kismetse önümüzdeki yıllara artık... İçime sinerse 26.000' e direteceğim.

Aldginda haber verirsin dostum herseyin hayrlisi olur insallah :)

evet arkadaşlar;

bugün araçla tanıştık :) ilk bakışta dedim budur. Aracı dıştan inceledim boyalı olan sağ arka çamurluğa baktım güzel boyanmış. İçi temiz sayılır.
Motor kaputunu açtım incelerken sağ farın değiştini fark ettim, sordum evet dedi, o dakika öğrendim. Kaputu, açıkken dikkatlice inceledikten sonra araç sahibine boyalı veya değişmiş dedim. Valla bilmiyorum dedi.

En son fiyat olarak 27.000 istedi. Eğer 1 ay içinde satamazsa bana 26.000 bırakacağını söyledi.

Bu far ve kaput kafamı karıştırdı. Bende seat' da bir tanıdığımı ziyaret ettim.
Aracta 8 adet rapor var. bunlar bakımlar,silecek değişimi, bagaj kilidi değişimi, park sensörü ve kol dayama montaj işlemleri. arac 30.000 deyken ön ve arkadan takırtı sesleri geldiği belirtilmiş, bakılması istenmiş.

Ve 2 adet kaza... arka sağ çamurluk sadece boyanmış. (durduğu yerde otobüs sürtmüş) Ama sağ ön kazasında
Lastik
ön panel
ön tampon
ön davlumbaz
camurluk
takviye parçası
motor kaputu
sis farı
sis farı kapağı
far
subab lastiği

işlem görmüş. Durum bundan ibaret. Bende biraz soğudum bu durumdan.

Rica ediyorum bir daha ki konunuz da konu başlığını içerikle alakalı olarak kurallara uygun bir şekilde açınız.

Ayrıca bir arabada kaput değiştiği zaman direk alıcıların gözünde araç bitiyor özellikle benim mesela.

Bnim aracimda camurluk degisti ufak dokunustu ama kaputumun far ustu serce parmagi uzunlugu kadar goctu far degsti ve srf o kadar gocuk yuzunden kaputum boyandi :(( servis bnu oneriyor lokal yapmadi resimlerini yukluyorum karanlik biraz kusura bakmayin

59 FT 879

Geri
Üst Alt