Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar, yine yardımınıza ihtiyacım var

Durum bu daha iyi fotolarda var ama haricide nyse soylemek istedim sadece :)

59 FT 879

Bnim aracimda camurluk degisti ufak dokunustu ama kaputumun far ustu serce parmagi uzunlugu kadar goctu far degsti ve srf o kadar gocuk yuzunden kaputum boyandi :(( servis bnu oneriyor lokal yapmadi resimlerini yukluyorum karanlik biraz kusura bakmayin

59 FT 879
Estafurullah....resim gayet anlaşılıyor.
Çok geçmiş olsun ismail. Büyük ihtimalle bu baktığım araçta böyle olabilir. Ama genede insanın kafası karışıyor.

Aynen oyle ben srf bu yuzden karsimdaki insanin kafasi karismamasi icin bu resimleri sakliyorum gnelde cizikler var ama servis her zmn hesabi kabartiyor kaskodan para alacagi icin buda musteriye yansiyor ufak bi surtme bana 3300 tl hasar kaydina mal oldu sanayide 1 milyara hallederler tampon degismedi boyandi sadece bi camirluk degisti boyandi serviste ki isciligi sanki uzaylilar yapiyo :( hayrlisi tesekurler dostum cana gelmesinde onmli olan o

59 FT 879

Rica ediyorum bir daha ki konunuz da konu başlığını içerikle alakalı olarak kurallara uygun bir şekilde açınız.

Ayrıca bir arabada kaput değiştiği zaman direk alıcıların gözünde araç bitiyor özellikle benim mesela.
+1

Bu sevda buraya kadarmış. Başka araç mı yok. Sağlık olsun...

Aramaz gibime geliyor :)
Gerçi 2 sene önce ibizayı almadan yeni kasa colt bakıyordum (colt araç mı demeyin tipi felan ne bilim hoşuma gidiyor) :D Ben 25 lira mı ne vermiştim adam dedi 25.750... Dedim 25 verirsen söyle. Neyse aradan 1 ay geçti ben gittim 28'e ibizayı aldım. Adam haber etmiş 25'e gel al diye :) Dedim geçti artık... belki senin ki de böyle olabilir.
Hayırlısı olsun... Arabamı yok cepte para olduktan sonra...

Aramaz gibime geliyor :)
Gerçi 2 sene önce ibizayı almadan yeni kasa colt bakıyordum (colt araç mı demeyin tipi felan ne bilim hoşuma gidiyor) :D Ben 25 lira mı ne vermiştim adam dedi 25.750... Dedim 25 verirsen söyle. Neyse aradan 1 ay geçti ben gittim 28'e ibizayı aldım. Adam haber etmiş 25'e gel al diye :) Dedim geçti artık... belki senin ki de böyle olabilir.
Hayırlısı olsun... Arabamı yok cepte para olduktan sonra...

:)
baktığım araçlar içinde colt, ... 1.seat ibiza 2.colt 3.fabia 4.swift Oldukçada güzel bence colt.

Hayırlısı gerçekten.

baktığım araçlar içinde colt, ... 1.seat ibiza 2.colt 3.fabia 4.swift Oldukçada güzel bence colt.

Hayırlısı gerçekten.
Evet fabia'ya bende baktım bir ara bayağı bir kafa yormuştum. 2012/11 model bir fabia ile nerede ise el sıkışmıştım. Onun iç malzemesi felan da çok güzel ve kalite idi. (içi kremdi, ön konsol radyo felan gayet şık. vites felan yumuşak aynen ibiza tarzı.) Beğenmiştim , Alacaktım ama nedense satan adamla anlaşamamıştım :)
Hatta ikinci el satan bir yere 1.4 tsi fabia rs bakmaya gittiğimde İbiza ile tanıştım... :D ulan bu ne basık bir araç demiştim ilk gördüğümde :D Nasip işte...
Bir de 2008 model kia rio'lara bakıyordum dizel... Onun sahibi ile de anlaşamadım. :D
Swift'in sıfırına baktım. Ama onun bagajı sanki daha bir ufak...

Evet fabia'ya bende baktım bir ara bayağı bir kafa yormuştum. 2012/11 model bir fabia ile nerede ise el sıkışmıştım. Onun iç malzemesi felan da çok güzel ve kalite idi. (içi kremdi, ön konsol radyo felan gayet şık. vites felan yumuşak aynen ibiza tarzı.) Beğenmiştim , Alacaktım ama nedense satan adamla anlaşamamıştım :)
Hatta ikinci el satan bir yere 1.4 tsi fabia rs bakmaya gittiğimde İbiza ile tanıştım... :D ulan bu ne basık bir araç demiştim ilk gördüğümde :D Nasip işte...
Bir de 2008 model kia rio'lara bakıyordum dizel... Onun sahibi ile de anlaşamadım. :D
Swift'in sıfırına baktım. Ama onun bagajı sanki daha bir ufak...
Çok zor işmiş bu araç alımı. Dediğin gibi hayırlısı, bakalım kismet ne var

Geri
Üst Alt