Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar, yine yardımınıza ihtiyacım var

27 bin cepte peşin mi var? kredi ile mi bu kadar çıkabiliyorsun ?
20 bin lira kredi çektim, hazırda bekliyor... 5 binde ordan burdan ayarlarım her türlü.... Fakat bu arabayı görünce, acaba biraz daha zorlasam mı diye düşünmeye başladım. Tabi parayı denkleştirebilir miyim bilemiyorum....

Aslında işin aslı şu.... Bu ilan ilk gün 27.000 liradan satıştaydı. Sürekli takipte olduğum için ilk arayan bendim. 1000 lira pazarlıkla 26.000 bağlarım diyordum. Sonra bu aracı satan arkadaş çok fazla arandığı için ve direk telefonda 24000 25000 bırak dedikleri için ilan daki fiyatı 30000 yaptı.

20 bin lira kedi çektim, hazırda bekliyor... 5 binde ordan burdan ayarlarım her türlü.... Fakat bu arabayı görünce, acaba biraz daha zorlasam mı diye düşünmeye başladım. Tabi parayı denkleştirebilir miyim bilemiyorum....
içimden geçenleri yazayım...
1- bu araba 2011 makyajsız kasa. buyuk ihtimal zamanında 25-26 bin civarında sıfır almıştır...
2- ikinci el piyasası şu an yüksek bu arkadaşta bundan faydalanmaya bakıyor.
3- 30 bine bunu alırsan zarar edersin. satan adam senin üstünden 5 bin lira kar eder. bugune kadarki benzin parasini cikartir.
4- 30 bine 29 bine 28 bine bile biraksa almazdim.

ne yalan konuşayım ben bu aracı almazdım. bak kardeş ben 2012 makyajlı ibizamı sıfır 28 bine almıştım

1- bu araba 2011 makyajsız kasa. buyuk ihtimal zamanında 25-26 bin civarında sıfır almıştır...
3- 30 bine bunu alırsan zarar edersin. satan adam senin üstünden 5 bin lira kar eder. bugune kadarki benzin parasini cikartir.

ne yalan konuşayım ben bu aracı almazdım. bak kardeş ben 2012 makyajlı ibizamı sıfır 28 bine almıştım
+1

Beni EDS'ler İYİ Tanır

fikirlerin için teşekkür ederim bora... beni, stylance paket olması ve km cezbetmişti. ozaman ben 26,26500 arası teklif edeyim cumartesi günü.

Sahibinden.com da fiyatlar neden bu kadar uçuk anlamıyorum. Bütün piyasayı şişiriyor. Bu aracın özelliklerinde 32.000 aşağı araç yok

Sanki sıfıra yakin bir arac da satiyorya oyle fiyat cekmis. kazaları az da degil yani. Bence 26 bin yeterli

Geri
Üst Alt