Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bu jant olurmu

ben pek beğenmedim jantı,ne kdr gözümüz artık çok çok alışmış olsada s5 jantı bundan sexi:)

zewkler ve renkler diyorum :D

belli bi kalıp var bu guruba yakısan onlar üzerinde oynanıp duruyor ama bence hepsi cok şık

zewkler ve renkler diyorum :D

belli bi kalıp var bu guruba yakısan onlar üzerinde oynanıp duruyor ama bence hepsi cok şık

Ben s5 jantından çok sıkıldım sahipleri kızmasın ama bizim mahallede 4 leon var ikisinde s5 jantı var kesinlikle çok yakışıyo ama 18inçte güzel ben kafaya 17 inç koyduğumdan bu janta yoneldim.Burak ın dediği gibi zevk meselesi

cok kollun jantlar super duruyor leon da ve bıldıgım kadarıyla bızım ömer jant lastık satıyor cok uygunada verecek alacak olsam ben o jant lastıgı alırım mukemmel duruyor

Arkadaşlar Ömer arkadaşımızın numarası var bize bi jantta güzellik yapabilirmi:)

Arkadaşlar haftasonu büyük bir ihtimalle konunun başındaki jantı takıcam ama r8 sypder jantıda kafama takıldı.17 olarak düşünüyorum son olarak bi fikirlerinizi alıyım dedim.

Arkadaşlar haftasonu büyük bir ihtimalle konunun başındaki jantı takıcam ama r8 sypder jantıda kafama takıldı.17 olarak düşünüyorum son olarak bi fikirlerinizi alıyım dedim.
aklında kalıcağına tak altında kalsın abi,sıkılınca 300 500 verirsin yenisini alırsın..beğendiysen daha fazla sorupda kafanı kurcalatma,git taktır bi temizle bez ile geç karşısına 1 sigara iç çık eve :)

aklında kalıcağına tak altında kalsın abi,sıkılınca 300 500 verirsin yenisini alırsın..beğendiysen daha fazla sorupda kafanı kurcalatma,git taktır bi temizle bez ile geç karşısına 1 sigara iç çık eve :)

bence kesinlikle 18 inch almalısın, 225-40-18 lastikler ve eibach 50 mm yay ile birlikte.. sigara yetmez pro içersin eve gitmeden :)

Geri
Üst Alt