Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bu jant olurmu

aklında kalıcağına tak altında kalsın abi,sıkılınca 300 500 verirsin yenisini alırsın..beğendiysen daha fazla sorupda kafanı kurcalatma,git taktır bi temizle bez ile geç karşısına 1 sigara iç çık eve :)

kardeşim çok haklısında bitanesi kadar verdim bide bunu gördüm aklım karıştı ikisinden bırı olucak inşallah.

en iyiside 1.2 tsi olunca 17 iyidir ilk arabam ötekilere 18-19 alırım inş.

Abi ben 18 kullanıyorum seatsport. 12kg ağırlığı var tanesinin lastiksiz. Benim aracımda 227 gördüğümde bu jantlar vardı. 17 ile 18 arasında büyük bir fark olmicak olur ama sen gidipte her seferinde roll drag yapcak değilsin ki. Yakıta gelince egsoz havafiltresinye 7 civarında yakıyor. Egsoz olmadan önce 5.7-6.5 arası geziyordum jantlarla. Yine de sen bilirsin ama söyliyim yani 17 ufak kalacak. Ben 19 takmayı bile düşünüyorum ki 1.6 motor bizimkilerden torksuz, onlarda 18-19 takanlar gidişinden sıkıntı yaşamıyo.

Geri
Üst Alt