Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bu jant olurmu

Yanınızda bir kişi otururken çekiş farkını hissedemiyorsanız 1.2de de 18leri hissetmezsiniz:) 1.6da bile öyle aman aman fark olmuyor ki biz turbo benzinli araçtan bahsediyoruz.
16yı çıkarıp 17 takacağıma hiç kurcalamam daha iyi:)

benim aracım 1.6 3. jantımı takıyorum 18 ve performans öyle düşündüğünüz gibi etkilenmiyor,yakıtta öyle ooo dedirticek bir fark yok..oynasın oynasın 1 litre..100 km. de 4.5 lira daha fazla veririm ama daha güzel bir arabaya binerim ki 1 lt bile asla oynamaz..ayrıca şöyle bir şey var..17 takayım dediğiniz jant replica ki kesinlikle hafif değildir yani 18 ile arasında bi fark yoktur..şuan aracımdaki jantlar 18 ve 7 8 kilo civarı.16 dan daha hafif :)

Aybars gözünü seviyim kafamı karıştırmayın:)

cok kollun jantlar super duruyor leon da ve bıldıgım kadarıyla bızım ömer jant lastık satıyor cok uygunada verecek alacak olsam ben o jant lastıgı alırım mukemmel duruyor

Dursun usta teşekkürler.Sırada sana gelicek inşşallah:))) (Bi xenon)

leona yakışan bi jant bence bende jant alırken çok gezdim her jantçının leon için ilk gösterdiği jant bu:d tabi 18'' daha bi havalı olurdu

Yanınızda bir kişi otururken çekiş farkını hissedemiyorsanız 1.2de de 18leri hissetmezsiniz:) 1.6da bile öyle aman aman fark olmuyor ki biz turbo benzinli araçtan bahsediyoruz.
16yı çıkarıp 17 takacağıma hiç kurcalamam daha iyi:)

Ahmet bence hissedilir.Kardeşim neden dersen hak verirsinki 16inçten 18 ince,205 lastikten 225 geçince yanımda sanki 3 kişi gibi olur yaa:)))

Ahmet bence hissedilir.Kardeşim neden dersen hak verirsinki 16inçten 18 ince,205 lastikten 225 geçince yanımda sanki 3 kişi gibi olur yaa:)))
Muratın son hız fotoğraflarına bak bence (225km/h) 225 taban lastiklerle:)
Kalkışta tabandan dolayı çok hafif zorlanır ama hissediliceğini hiç sanmıyorum alt devirlerdeki torktan dolayı.
Yol tutuşu ve görünüşüde cabası tabi:)
Sen bilirsin ben kafanı karıştırmıyım daha fazla:)

18 at kardeşim ben 18 atmadığıma pişmanım fazlafalan gelmez yeterki ağır olmasın jantların. Alacağın jant da replica çin fazla ağır olacagını dusunmuyorum hoş jant ama daha ince kollu bakarsan cok daha hoş olur bence 18 :)

Muratın son hız fotoğraflarına bak bence (225km/h) 225 taban lastiklerle:)
Kalkışta tabandan dolayı çok hafif zorlanır ama hissediliceğini hiç sanmıyorum alt devirlerdeki torktan dolayı.
Yol tutuşu ve görünüşüde cabası tabi:)
Sen bilirsin ben kafanı karıştırmıyım daha fazla:)

Valla 18 e kaydırıcaksınız walla:)

Peki arkadaşlar bu jant agradan güzel değilmi onu söyleyin bari:)

Geri
Üst Alt