Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sag taraftan gelen ses

aracınızı ne kadar sık yakatırsanız o kadar sıklıkta üzerindeki yağ tabakası eksilecektir. çoğu yıkamacı kolayına kaçıyor ve ilaç sıkıp direk tabanca ile müdahale ediyor. bu ilacın içinde yağ sökücü ilaçlarda mevcut. dolayısı ile yağ tabakası ve bir süre sonrada ordaki yağdan eser kalmıyor. bu sebepten ötürüde kapılar gıcırdamaya başlıyor. en iyisi oraların silinmesidir ve bunun bilincinde olmayan bir yıkamacıda yıkanıyorsa aracınız bu sıkıntı ile karşılaşmanız kaçınılmaz bunun doğuş veya seat markası ile bir alakası yok ve onlarında çözüm bulabileceği bir durum değil. bu sorunun yükümlülüğü tamamen size ait oluyor bu durumda. ayrıca gelelim benzetmenizi eleştirme sebebime ben zaten size küfür ettiğinizi söylemedim. sadece söylemek istediğim bu araba ile zamanında tenekeden imal edilmiş bir arabyla bir tutmanız. o zaman sizin alacağınız araba bir bmw , mercedes veyada audi olması gerekirdi yanlış bir marka almışsınız. bu tür bir ses arabadan sizi soğutuyorsa zaten bu markanın aracını kullanmayınız.
aracım toplasanız ayda 1 kez yıkanmıştır.Bunun da sorumlulugu neden bizde oluyor bunu anlamıyorum.Kabul edilebilir bir durummuş gibi dusuncenize kızıyorum.Arkadaşlarında belirttigi gibi bariz işçilik dusurulmus aracları bu sizin zorunuza ister gitsin ister gitmesin ama malesef gercek bu.Aracın tampon vidalarının takılmadıgı,arka bagaja stepne dogru duzgun yerleştirilmediginden gelen sesler gibi bircok hata vardır bu her aracta da olur diyemeyiz tabiki.Biraz araştırırsanız millet bu ses yuzunden arabasını satıyor ne kadar sinir oluyor anlarsınız.Aracımı seviyorum ama bu sese de katlanmayı kabul edemem.Sizin mantıgınıza gore hiçbir araba alamayız.Allah korusun başınıza gelmesin ama o sesi duydugunuzda inanın bana hak vericeksiniz.Yada istanbuldaysanız bir gun bulusmada denk gelirsek bendeki aracı bi kullanmanızı isterim.(Yarın dogus oto maslak yerine erya ya gidicem bakalım onlar ne yapıcak)

gökhan bey kusura bakmayında seat kadar hayatımda dayanıklı güvenli ve gram ses çıkartmayan araba bilmiyorum ben 1.9tdı nı 2seene kullandım ve inanın araçta gram ses yoktu ve km çok olmasaydı satmicaktımda km çok oldu vermek zorunda kaldık ayrıca madem opelden memnunsunuz opel alın seata laf söleme gibi bi hakkınız yok ayrıca benm leonum oldukça sağlam bi araçtı madem memnun değilsiniz ozaman aracınızı satılığa çıkartıp tekrar bir adet yeni opel almanızı tavsiye ederim ondan sonra hangi arabanın daha kaliteli olduğunu daha iyi anlarsınız. babamda opel insignia var teyzemde yeni astra var ikisindede sesten arabanın içinde durulmuyor. seata suç atmak gibi hakkınız yok herkesin görüşü farklımı bilemem ama konfor güç güvenlik açısından benm için bir numara dediğim gibi leonuda km si çok olduğu için sattık bence iyice düşünün seat markasını laf sölemeden önce iyi akşamlar

aracım toplasanız ayda 1 kez yıkanmıştır.Bunun da sorumlulugu neden bizde oluyor bunu anlamıyorum.Kabul edilebilir bir durummuş gibi dusuncenize kızıyorum.Arkadaşlarında belirttigi gibi bariz işçilik dusurulmus aracları bu sizin zorunuza ister gitsin ister gitmesin ama malesef gercek bu.Aracın tampon vidalarının takılmadıgı,arka bagaja stepne dogru duzgun yerleştirilmediginden gelen sesler gibi bircok hata vardır bu her aracta da olur diyemeyiz tabiki.Biraz araştırırsanız millet bu ses yuzunden arabasını satıyor ne kadar sinir oluyor anlarsınız.Aracımı seviyorum ama bu sese de katlanmayı kabul edemem.Sizin mantıgınıza gore hiçbir araba alamayız.Allah korusun başınıza gelmesin ama o sesi duydugunuzda inanın bana hak vericeksiniz.Yada istanbuldaysanız bir gun bulusmada denk gelirsek bendeki aracı bi kullanmanızı isterim.(Yarın dogus oto maslak yerine erya ya gidicem bakalım onlar ne yapıcak)

inşallah denk geliriz. benimde cordobamda acaip acaip sesler vardı onlara çözüm bulmuştum aşşa yukarı aynı malzeme ve marka olduğu için sesler için yardımcı olurum.

gökhan bey kusura bakmayında seat kadar hayatımda dayanıklı güvenli ve gram ses çıkartmayan araba bilmiyorum ben 1.9tdı nı 2seene kullandım ve inanın araçta gram ses yoktu ve km çok olmasaydı satmicaktımda km çok oldu vermek zorunda kaldık ayrıca madem opelden memnunsunuz opel alın seata laf söleme gibi bi hakkınız yok ayrıca benm leonum oldukça sağlam bi araçtı madem memnun değilsiniz ozaman aracınızı satılığa çıkartıp tekrar bir adet yeni opel almanızı tavsiye ederim ondan sonra hangi arabanın daha kaliteli olduğunu daha iyi anlarsınız. babamda opel insignia var teyzemde yeni astra var ikisindede sesten arabanın içinde durulmuyor. seata suç atmak gibi hakkınız yok herkesin görüşü farklımı bilemem ama konfor güç güvenlik açısından benm için bir numara dediğim gibi leonuda km si çok olduğu için sattık bence iyice düşünün seat markasını laf sölemeden önce iyi akşamlar
siz benim yazdıklarımı nasıl okuyorsunuz anlamıyorum yada ben anlatamıyorum.Ben seata sucmu atıyorum.Senin arabanda ses yok diye seat guzel sana,bana da ses var bana da kotu o zaman oyle mi degerlidiriyorsunuz?hiç tartışmayalım bile.Opelden memnundum evet bu seat kullanmıcagım anlamına mı geliyor?Hiç usenme google a yaz seat ses sorunu diye bakın neler cıkıcak.Siz yaşamıyorsanız şanslısınız ama sorun yok gibi davranmanız cok anormal bir durum.Bana seata laf soylemeden once bir daha dusunun yazana kadar benim yazdıklarımı bir daha okursanız sevinirim.Saygılar

siz benden bu sesi alın dileyin benden ne dilerseniz :)

kurtköy tarafına yakınsanız yarın ofisime beklerim. elimden geleni yaparım sesler için.olmadı atlar gideriz erya ya. bu arada kardeşimin ( the blackline) yorumu için kusura bakmayın.ben cordobadaki seslerden lanet etmiştim artık elimde çift taraflı sünger bant arabada ses kovalıyordum:D ama leon,altea,altea XL de hakikaten zerre ses yoktu. hatta yarın geldiğinizde size altea XLimi kullanırayım ne demek istediğimi anlarsınız. babamın insigniasındaki seslerden illallah dedik artık. sırf bu yüzden babam arabasını satılığa çıkardı. o da şimdi altea XL alacak. yarın haber bekliyorum. hem çay içer sohbet ederiz hemde arabanızdaki sesler için çözüm ararız.

kurtköy tarafına yakınsanız yarın ofisime beklerim. elimden geleni yaparım sesler için.olmadı atlar gideriz erya ya. bu arada kardeşimin ( the blackline) yorumu için kusura bakmayın.ben cordobadaki seslerden lanet etmiştim artık elimde çift taraflı sünger bant arabada ses kovalıyordum:D ama leon,altea,altea XL de hakikaten zerre ses yoktu. hatta yarın geldiğinizde size altea XLimi kullanırayım ne demek istediğimi anlarsınız. babamın insigniasındaki seslerden illallah dedik artık. sırf bu yüzden babam arabasını satılığa çıkardı. o da şimdi altea XL alacak. yarın haber bekliyorum. hem çay içer sohbet ederiz hemde arabanızdaki sesler için çözüm ararız.
cok tesekkur ediyorum ilginize.konuyu ben acmadım ihale bana kaldı :) sonuc olarak sizde yaşamışsınız ses problemleri insanın ne kadar canını sıktıgını.duz yolda giderken bile yapıyor bırakın cukurları.Tam nerden geliyo bende anlıyamadım bi kişinin kullanıp benimde arkada ses dinlemem lazım işin kotusu de bunu herzaman yapmıyor.yarın gelirim yanınıza ama ses cıkmaz iyice uyuz olurum :)yarın eryaya gidicem yayları sokmek icin ondan sonra da yazılım icin megachips ile gorusucem kurtkoy uzak olmasa inanın sevinerek ugrar bi cayınızı icerdim.Tekrar tesekkurler.

Arkadaşlar bugün arabayı yıkatmaya götürdüm iş bittiğinde o dediğim sesten eser kalmamış anlamadım

Geri
Üst Alt