Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arka sag taraftan gelen ses

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında alper.06 tarafından paylaşıldı.

1. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Arkadaşlar herkeze iyi akşamlar benim bir sorunum var bende 1.4 yeni kasakeon var uzun yola çıkmıştım dün geldim yalnız ee yaklaştığımda yani iyicene yavaşladığımda sağ arka taraftan cukura felan girdikçe bir takırtı geliyor sanki metal metale değmiş gibi ne olabilir acaba sizce çok canım sıkıldı.

2. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    Bagajinizi komple bosaltip tekrar deneyin yada kirmadam koltugu sokup altina bakin isterseniz altina bozuk para falan girmis olabilir benim leonda da ayni tikirti vardi koltugu soktum altina bakmak icin deponun şamandıra kapaginin ustunde 1 lira duruyordu onu aldim ses bitti

3. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    ayrıca fren papucuna taş vs.de girmiş olabilir

4. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    kardeş öyle bir bozuk para tıkırtısı deyil sanki tekerleğin ordan geliyor gibi anlayamadım bir türlü

5. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    bendede kapı gıcırtısı var 2 defa servise gittim yaglıyolar 2-3 gun duruyo sonra yine basliyo 80 model sahin sanki ya :(

6. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    fren papucuna taş girmişse veya başka bişey nasıl anlarız onu

7. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    kendisi atar yada yıkamaya girdiğinizda yıkamacının tazikli tabancası atar onu sizin yapabileceğiniz bişey yok.

8. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    bende leon kullandım 2 günde bir değil yılda 4 kere yağlanıyordu tık ses yoktu. şimdi altea XL kullanıyorum. geçen 15.000bakımında yağladılar üzerine 30.000 bakımını yaptırdım,şimdide 35000kmde ve tık yok hiçbiyerinde. bu şekilde bir benzetme hoş değil lütfen.

9. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    lastiğini bi sök bakalım veya lift e kaldırın metal koruma arasında da olabilir bakmanda fayda var

10. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    Ben 80 model sahin gibi ses gelio diorum bu sekilde benzetme hos deil ditorsun sebebini cozemedim?arabadan sogutucak kadar ses geliyor iste yalan mi soyliyelim.ben seata kufur etmisim gibi yazmissiniz.sizde olmamis olabilir 4 kere yaglanmis da olabilir ama ben basima geleni sorunu yaziyorum ki cozum bulunsun.sizinki sorunsuz diye herkesinki sorunsuz olucak deil.bundan once 2002 opelim vardi tik ses yoktu servis yuzu gormedi sifir arac aliyosunuz ayni sorundan 2 kez servise gidiyosunuz ve cozumu yok.siz bunu kabul ediyo olabilirsiniz ama ben etmiyorum.

Sayfayı Paylaş