Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Led'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Volkan senin harbi beyaz ama benim ki istediğim gibi maviye yakın yanıyo daha doğrusu kar beyaz değil..sağolasın yavru teşekkür ederiz..gece nasıl duruyo görücez.. :)

yarın eryadan gıdıp alıcam tesekkur ederım volkan emeklerıne saglık sagol ...

Volkan senin harbi beyaz ama benim ki istediğim gibi maviye yakın yanıyo daha doğrusu kar beyaz değil..sağolasın yavru teşekkür ederiz..gece nasıl duruyo görücez.. :)

nasi yani anlamadim ya
benimkiler beyaz seninkiler mavi mi yaniyo?bi resim çekip koysana..öyle bişi varsa deiştirtelim hemen...

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

çağlarcim geç kaldin ya siparişi verdik elimize geçti bile...isteyen arkadaşlarla siz de 2. bir parti sipariş geçin..gayet güzel bi ürün..

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

yarın eryadan gıdıp alıcam tesekkur ederım volkan emeklerıne saglık sagol ...

bişey deil yawrucum ne demek.

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

Volkan a üstün uğraşlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.=)
daha almadım gerçi eryadan ama yarın gidip alıcam.

bişey değil yakışıklı çocuk =)

çekmeye gerek yok bembeyaz yanıyo abicim..

:D

çekmeye gerek yok bembeyaz yanıyo abicim..

:D

tamam , beyaz yaniyosa sorun yok da taxici style mavilerden karışmıştır araya diye korktum..
kanka araba cart beyaz olunca , plaka da beyaz yaninca iyi olio biliomsun :D:D:D

senın mavi loş ışıklar kadar olmasada guzel be yiğit =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt