Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Led'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 gibi erya da olacağim..max 1 saat falan durucam..beklerim..takariz ledleri.

Tolkim bırakcan dimi ledleri Mert abiye yavru. ??
4Levent'teyim ben şuan..

yess birakicam mert abiye...6 çift şu isimler adına ;

2.Yiğit (YCO)
3.Ömercanilica (ömercan)
4.Can (Can)
5.Mircan (Sercan)
6.34TL3855 (Aybars)
7.fnasif (Faruk)

eryadan alan 24 TL ücretini Mert Abi'ye birakır ben bir ara alırım.

tamamdır yavru 3 gibi Erya'dayım..

şu anda eryadayim..taktim plakalara ledleri şöyle bir şey var,
eğer farları auto da birakip araci kitleyip tekrar araca binermiş gibi anahtardan açma düğmesine basarsaniz,farlarla birlikte tabi ki plaka lambalari da yaniyor ancak ledler 3-4 saniye yanip sönüyor..
anahtari kontağa takip marş bastığınızda araçta ampul patlak uyarısı yanıyor ANCAK farları tamamen OFF yapip , tekrar açarsaniz ariza işiği gidiyor ve ledler sorunsuz ve bembeyaz yaniyor..

farları auto da kullanmayan,aracindan inince farlarını kapatan arkadaşlar zaten bir sıkıntı çekmez,hiç ariza işiği falan yakmiyor öyle olunca...

bir çok kombinasyon denedim ampul ariza işiği yaktiği anda farı kapatıp açınca kesinlikle birşey kalmiyor...

zaten audi forumunda da bu şekilde olduğunu diğer aydinlatma topic'inde yazmiştim.
herkese hayirli olsun güle güle kullanin... 5 çift ampul mert abide duruyor. ismini yazdiran arkadaşlar alsın kendisinden =)

Tolkim beyaz mı mavi beyaz mı yavru..
okudum yazdıklarını merak etme.. :D

2. bir parti sipariş edicen mi volkan :) gerçi 3 hafta sonra anca teslim alabilirim ama tabi uyarsa ve 2.parti olcaksa ;)

foto pek fikir vermese de;
aslında bembeyaz yaniyo..mavilik yok bana göre...tam şu bmw lerdeki gibi işte.
15092009004.jpg

15092009003.jpg

15092009004r.jpg

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

2. bir parti sipariş edicen mi volkan :) gerçi 3 hafta sonra anca teslim alabilirim ama tabi uyarsa ve 2.parti olcaksa ;)

yok timur internetten alişveriş etmeyeceğim bir daha..tövbe ettim
alacak arkadaşlarla bir liste oluşturun aranizdan bir kişi versin ama ben asla yapmayacağim bu işi.

Volkan a üstün uğraşlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.=)
daha almadım gerçi eryadan ama yarın gidip alıcam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt