Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Led'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eleman kargoya vermiş...
yarin elimde olur heralde...sabahtan ariyip şubeden alicam diye sölicem boşuna eve gelmesinler..yanlız yarın yine teslim edemeyebilirim size çünkü 1-2 gibi karşıya geçicem pederle..en kötü ihtimal çarş veririm.

eleman kargoya vermiş...
yarin elimde olur heralde...sabahtan ariyip şubeden alicam diye sölicem boşuna eve gelmesinler..yanlız yarın yine teslim edemeyebilirim size çünkü 1-2 gibi karşıya geçicem pederle..en kötü ihtimal çarş veririm.

volkan aklıma takıldı sen bu ledlerden bi tanesini takmıştın sadece arıza ışıgı yakmadı.bende bugun led denedım sadece birini taktım arıza ışıgı yakmadı dıgerınıde taktım bu sefer arıza ışıgı yaktı anlamadım :S

bu ledleri Audi'ciler kullanıyomuş zaten..

Ramazan bitince led med kalmayacak o zaman ledler gözlerimizde patlayacak.. :D :D

can valla uc audi kullanicisi birisi de yakin arkim sorunsuz kullaniyor bizim beyinler de ayni oldugu icin sorun cikartmaz.sadece arada bi yanmamazlik yapip aptallasiomus o da kontgi acip kapatinca duzeliyormus.benim kafam rahat yahu sorun cikartmayacagna eminim bi de adama siparis verdigim 7cifti de kontrol edin kimseye mahcup olmak istemiyorum diye ozellikle belirttim.

Mert abiye bırak istersen yarın yavru..
öff pööff dese de kabul etti.. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt