Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım 200 ü Geçmiyor???

ben 1.6 yı seviyorum kardeşim :D gitmesede gazlamasada orda birleon var uzakta o leon benim leonumduuur

Bence sen bi boludan aşağı otobanda bi bas bayır aşağı benim stylance bile 210u geçiyor o zaman.Seve seve kuralı işler o zaman.Düzceye indinmi birde düz otoban var yol tam basmalık orda tekrar denersin açılıp açılmadığını...Ama şuda var aracın seri gidişinde sorun yoksa 200 km den daha yüksek hızlara pek ihtiyacımızda yok bence yani takmaya değmez...

100 e çıkarkende 200 e gelirkende bayağı bi ıkınır 1.6 ama 100-160 arası böle hızlanan bi araba daha yok bence ;)

bende daha 215 i gecemedım istanbul tem de :) fabrıka verilerinde 197 yazıyor ben nasıl gordum bılmıyorum 215.meganemde fabrıka verılerı 193 tu max 190 gordum :)

Hiç normal bi durum değil benim 1.2 TSI la 205 i gördüm

makyajsız kasa leon = 225
makyajlı kasa leon = 210

Geri
Üst Alt