Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım 200 ü Geçmiyor???

devirleri tam bitirip mi vites atıyorsun yani devir lkesiye giriyor musun orda hem zaman kaybı ve 3-4 km hız düşüşü olur..tam bitirme 6500 de bitiyorsa 6300 de vitesi at..seriliğini kaybetmezsin..
ve en son eğer 4500 devirde kalıyor demişsin.
gene aynı olursa 4500 de kalırsa
iki şey dene
1- 5 e at tekrar yüklen ve 6 yap
2- 4500 de kaldın diyelim...cok seri bir şekilde sanki vites değiştiriyormuş gibi debriyaj gaz yap
hadi 3 diyeyim..
ayağını tam gazdan çekmeden..debriyaj bas çek...
bu olay baskı balata için iyi olmasa..da çooooook eski bir uygulamadır devir almak için bir dene eğer denemek istersen

Bence sen bi boludan aşağı otobanda bi bas bayır aşağı benim stylance bile 210u geçiyor o zaman.Seve seve kuralı işler o zaman.Düzceye indinmi birde düz otoban var yol tam basmalık orda tekrar denersin açılıp açılmadığını...Ama şuda var aracın seri gidişinde sorun yoksa 200 km den daha yüksek hızlara pek ihtiyacımızda yok bence yani takmaya değmez...

yenı leon 1,6 8v lerın son hızı son dıslı ıle 5, vites dişlisi hesaplandıgında 202 km-h hadı 10 km-h kadran hata payı koy oldu mu sana 212 km-h gerısı yalan

merak ettim konu açılınca bi yoklıyım dedim ankara dönüşü otobanda 120 yaptı :)

Geri
Üst Alt