Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım 200 ü Geçmiyor???

ben 1.6 yı seviyorum kardeşim :D gitmesede gazlamasada orda birleon var uzakta o leon benim leonumduuur

puhahapuhahapuhaha abi yedi ömrümü :rolleyes::rolleyes: yakıt olarakta performans olarakta yedi beni üç sene.. ama ne olursa olsun orda bır LEON var uzakta :D

Yorumlarını esirgemeyen herkese çok tşk. Konu benden çıkmıştır dilenirse kilitlenebilir: )

benim de araç 9500 km de bende sürekli düşük devirlerde kullanıyorum inşallah araba sağırlaşmamıştır :( bi hız denemesi yapmak lazım

Yav sagırlasmak nedır gıdıp b carbon clean yapın atın kurumunu motorun cıkın gazlayın,ayrıca 200 ustunu 10dk da gormek yerıne 0-200 aralıgını daha hızlı sekılde gormeye kastırın

tsi motorlu bir araç 200 220 arasına çıkar ama 190 dan sonra ıkınarak çıkar yolda çok hafif eğim varsa çıkmaz. şanzıman oranları kısıtlıyor aracı. sattığımız passat benim leona göre çok daha rahat çıkıyordu son hızlara çünkü onun son dişli oranı daha kısa. :)

anaaa Emre, gitti mi passat hayırlı olsun abicim. 230 iyi rakammış, bende zorladım 220ye gelince ya önüme başka bir araç çıkıyor yada yol müsait olamıyor. geriden kaptırmış gelirken kamyoncu bakıyor arada epeyce boş mesafe var, sinyali çakmasıyla şeridi ortalaması bir oluyor, adam 70le gidiyor sen 200le geliyorsun sonra hızlanacam dediğin paniğin 5 kat fazlasını yavaşlayacam diye yaşıyorsun :D:D:D:D

hayırlısı olsun boşver 200den yukarı çıkmasın, 100le giderken 5lt yaksın asıl kazanç odur :eek:

anaaa Emre, gitti mi passat hayırlı olsun abicim. 230 iyi rakammış, bende zorladım 220ye gelince ya önüme başka bir araç çıkıyor yada yol müsait olamıyor. geriden kaptırmış gelirken kamyoncu bakıyor arada epeyce boş mesafe var, sinyali çakmasıyla şeridi ortalaması bir oluyor, adam 70le gidiyor sen 200le geliyorsun sonra hızlanacam dediğin paniğin 5 kat fazlasını yavaşlayacam diye yaşıyorsun :D:D:D:D

hayırlısı olsun boşver 200den yukarı çıkmasın, 100le giderken 5lt yaksın asıl kazanç odur :eek:

2 hafta oldu abi o artık 26 plaka :D

benim araçta 6.viteste 215 i görmüştüm ama arkadaşların da dediği gibi 5. viteste daha yüksek hızlara ulaşmak mümkündür diye düşünüyorum ki ulaşan arkadaşlar var. (araç 2010 1.4 tsi)

Geri
Üst Alt