Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alacağım yeni Leon Cupra hakkında :)

doğuş kendi bünyesinde listeye koymayacak ama siz eğer isterseniz ve getirtebilirsiniz ancak bunun için sizi vazgeçirmek isteyeceklerdir başka markaya yönlenidreceklerdir kanmayın, mantık şu her sipariş isteyene getirirsek yine aynı şey olacak vw satılmayacak bu nedenle satışına soğuk bakıyorlar
170 lık dizel FR a biraz binin sonra istediğiniz Hp lere çıkartırsınız

Dediginizde haklisiniz hic bilmiyordum bilgi icin tesekkurler.. Ya benim dusundugum sey su asil amaci sportif kullanim lmayan araclari yuklemeye calismak spor araclardan daha az omurlu kullanima sebep olabiliyor.(tahminen 280-320hp arasi bir arac ele alindiginda)Hele dsg kadar pahali bir sanzuman sistemine zarar vermem sozkonusu olyrsa arabanin 3de1 i para oderim

Bu sorum sevgili ustadim SIMON a.Bilgisi olan diger arkadaslarda cevap verebilir tabiki.Sadece revo+downpipe 60 bg verebilirmi?ve biraz ilginc gelebilir ama gecen bi megane rs yanimda cuff diye bi ses cikardi hayran kaldim valla:D blow off takarak o cufflama sesi cuprada elde edilebilirmi?

daha once 2011 cupra vardı bende şuan 2011 dizel fr var. Cuprayı stock kullanmıştım.Mükemmel bir araçtı.Hızlandıkça hızlanıyor.Ama çok ta yakıyordu. Şuan dizel fr var ve çok memnunum.Bassanız bile 8-8.5 lt max tüketiyor.Normal kullanım ş.içi 6.5-7.5 arası.Ş. dışı 5 lt/100 yakıyor.
Egzos, motor ve dsg yazılımı ile 215 hp civarı güç ve 450nm civarı tork almak mümkün.

Bence S3 sonra golf gtı olurdu en sonda cupra....:eek:key: sıfır araba apayrı tabiki ama bende doğuş artık getirmiyecek diyebiliyorum...:confused:

anlayamadığım birşey var nedense herkes leonun malzeme kalitesinin düşüklüğünden şikayet ediyor Vag kısalmanı yapıyor yada bahsediyor, ama bugüne kadar ufak tefek her araçta olabilecek şeyler dışında ciddi sorunlarla karşılaştınız mı yada beğenmediğiniz plastik aksam elinizde mi kaldı kırıldı mı çatladı mı leon fiyatına göre başarılı ve güzel bir otomobil birçok marka denemiş biri olarak üst segment araçlar haricinde diğer otoların malzemelerini hiç görmeyin .. sıralamaya gelirsek sadece 3 marka arasında SIFIR alacaksanız Cupra fiyat performans kalite ve mantık açısından alınabilecek en güzel araç S3 ün tüm mekanik elektronik parçalarını kullanıyor vidalarına kadar aynıdır,farkı; 4 çeker olması,yalıtım kalitesi,plastik kalitesi,ve prestij farkından ibaret siz ben birazda konforda olsun istiyorum diyorsanız tabi ki S3 ama ben hız istiyorum derseniz boş yere aradaki ucuk fiyat farkını vermeye hiç gerek yok Cupra sizin isteklerini çok fazlası ile karşılayacak çok keyifli bir araç olacaktır ve tabi aradaki uçuk fiyat farkı da cebinizde kalır.
Doğuş Oto Vw Golf Gti ve Audi önünü kesmesinden dolayı artık Cupra getirmeme kararı almış durumda , haliyle insanlar birkaç fark şey dışında aynı malzemeleri kullanan üstelik daha keyifli bir araç varken neden daha fazla ödeyeyim ki mantığında oldukça haklılar . İkinci elde ise bu tür makineler hız odaklı olduğundan dikkatlice seçmek gerekiyor düşük km temiz kullanılmış S3 bulunursa alınmalıdır eğer yoksa da aynı şekilde temiz bir Cupra tercih edebilirsiniz
Cupranın yakıt giderleri gözünüzü korkutmasın sakin yada orta halli kullanımda kesenizi üzmez rahat olun, ancak sert ve roll tarzı yada her aklınıza geldiğinde araca yüklenirseniz hırsını cebinizden almaktan çekinmez :)) ama hem hızlı hem de az yaksın diyorsanız da 170 hp lik dizel FR lara bakmanızı öneririm

gönlünüze göre olsun inşallah

uzun uzun yazıcaktım ama Zafer Abi hepsini yazmış, bana yorum kalmamış. Harfiyen katılıyorum.

Bu arada Zafer Abi haftaya maltepeye (Vag günü) geliyorsun değil mi? :)

Bu sorum sevgili ustadim SIMON a.Bilgisi olan diger arkadaslarda cevap verebilir tabiki.Sadece revo+downpipe 60 bg verebilirmi?ve biraz ilginc gelebilir ama gecen bi megane rs yanimda cuff diye bi ses cikardi hayran kaldim valla:D blow off takarak o cufflama sesi cuprada elde edilebilirmi?

Sagol ama teknik anlamda bende daha iyi cevap veren arkdaslar cikacaktir ama revo icin cevap vereyim revo da stage 1 hersey stock iken 280 ps guc alinabilir katida sen soksen az daha rajatlayabilir ama daha cok guc icinde aracta bazi parcalarin degismesi sart birde 2.0 tfsi ler icin caf cuf sesini pek yakalayamiyorsun

çuf çufu bırakın imprezalar çıkarsın denmişti geçenlerde

Geri
Üst Alt