Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alacağım yeni Leon Cupra hakkında :)

75 bin bütçeyle 1-2 yaşında Bmw ya da Mercedes alırım ..

75.000 bütçeyle alabileceğiniz bi ihtimal amg ve 320d.Sanırım bunlardan bahsediyorsunuz sizde ancak biliyorsunuz ki biri 156 biri 184 hp.Bahsettiğim tarzı anlamışssınızdır o tarz bir öneride bulunursanız memnun olurum...

şunu söylemeliyim ki malzeme konusunda seat gerçektende bu kılasmanda en sonda gelir ama dediğiniz gibi cupra sıfır olucak ben olsam sizin gibi karar veremezdim her ne kadar kasa olarak leon'a hayran olsamda. Şu an bende araç bakıyorum s3 kılasmanına giremem ama golf 5 gti ile cupra arasında gidip geliyorum, 2 arabayıda sürdüm ve ikisininde farklı yöndeki eksiklikleri var. Lafı uzatmiyim ben eğer sizin kadar verebilicek olsaydım s3 alır keyifle binerdim sizin dediğiniz stage 2 uygulamaylada tatminkar olucağı garanti. Motor konusunda leonda tam olarak böyle ama golf biraz geride gelir turbo enjektör sanırım intercooler farkları var s3 ve cupra kadar gidemez .Bence s3 kesinlikle sonra cupra son olarakda golf5 gti

Sizdede cupra var sanırsam biraz bahsedebilirmisiniz aractan.Cupranın ne tür eksiklikleri var.Ne yakıyor ? S3 almak gönlümde 1.sırada zaten ama gerek ailem gerek ben 80.000-100.000 km de bi araç alıp servislerde gezmekde istemiyoruz :( ..

Kalite anlaminda seat kotu degil be yuklu cupra sehir ici 50 lt ye 500 km.civari yakiyor gucune gore cok yakmiyor ve bu ara cupralarin 2.el fiyatida yukseldi 60 bine alinan cuoralar gene yakin fiyatlara satiliyor

75000 butceyle bmw yada mercedes alırım bende ılla hızlı araba almak ıstıyorum dıyosan bocanegra al doldur hemde az yakıyor gorunum ıstıyosanda daha vahsısını gormedım ...

Bmw mercedes dediğim gibi aradım güçte araçları yok olanlarda 120-130.000tl civarlarında.Bocanegranın az yaktığını biliyorum ama banada çok tipsiz geliyor nedense hocam :D..

2. el konusunuda düşünmen gerek..s3 ün herzaman piyasası var 70 e alsan bile 3 sene sonra 65 e satarsın ama cupranın devamı gelmeyecek..ben s3 ten yana kullanıyorum oyumu?
Hocam bide şöyle bişey var s3ün her zaman piyasası varda s3 ü satmak çok zor hele ben 80.000lerde alıp 120.000 lerde satmaya kalkarsam hayatta satılmaz..Bana kalsa ben 200.000 lere kadar kullanırımda 100.000den sonra o arabanın ne kadar problemli bi araç olucağını biliyorum..Benim asıl merak ettiğim nokta Cupranın + ve - 'leri.Bunlar hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden.

Kalite anlaminda seat kotu degil be yuklu cupra sehir ici 50 lt ye 500 km.civari yakiyor gucune gore cok yakmiyor ve bu ara cupralarin 2.el fiyatida yukseldi 60 bine alinan cuoralar gene yakin fiyatlara satiliyor

Aracınız hakkında + ve - yönlerinden biraz bahsedermisiniz.Sorun çıkarıyormu size?Rollingde nasıl diğer arabalarla karşılatırınca.Cupraların 2.eliinin yükseldiğinin bende farkındayım güzel bir gelişme :)

Aracınız hakkında + ve - yönlerinden biraz bahsedermisiniz.Sorun çıkarıyormu size?Rollingde nasıl diğer arabalarla karşılatırınca.Cupraların 2.eliinin yükseldiğinin bende farkındayım güzel bir gelişme :)
Masallah bi eksisi yok ama kisiden kisiye degisir ve rollde bana gorw cok buyuk isler yapiyor su anda netimde sorun var gece rahat yazarim detaylari

Oncelikle cupra sifir olarak satildigi fiyati en cok hakeden araclardan biri 1350kg 2.0 240 ps lik hizli bi arac bu halde bile HİZLİ bir arac ve kalite anlamindada gunluk kullanim icim cok rahat bi arac hem kalite anlaminda hemde 4 kapi olusindan ve aracin beni en cok etkileyen yonude 355 lik diskleriyle cok basarili bi fren sistemine sahip bir arac golf gti den az daha atak bi arac hem hafif hemde turbosu daha buyuk ama golfunde cupraya karsi iyi yanlari yok degil.. Bene s3 cok super bir arac ama s3 te fiyat anlaminda cupranin cok ustunde bir arac .. Cupra stock turbi ile 340-350 hplere cikabiliyor tabi abartip dahada guc alinabilr ama uzrindeki turbo ile risk tasiyabilir ama ben dahada guc istiyorum dersin gt30 turbo alip 450 hp lere cikabilirsin... Allaha sukur 3 yildir cupra kullaniyorum bi sorunum olmadi sadece bakimlar icin kaputu aciyorum... 2.0 tfsi cok yakan bir motor degil 50 lt ile 500 km gidilebir uzun yol ise 650-700 km yol yapiyor ama kullaniciya gore degisiyor tabi bu bahsettigim km ler arac stock haldeyken ve araa biraz yuklendim tuketimde hic degisme olmadi ama oto b.ka sıkarsan cok yakar hem cebine yazik hemde arabaya ... Ayrica aracin sekli semali acisindanda leon cok cok basarili bi arac... Benim siralamam 1. S3 2. Cupra 3. Golf gti
S3 bu klasmanda ayri bir dunya bence ama o fiyati haketmiyor bence malesef cok pahali...

Oncelikle cupra sifir olarak satildigi fiyati en cok hakeden araclardan biri 1350kg 2.0 240 ps lik hizli bi arac bu halde bile HİZLİ bir arac ve kalite anlamindada gunluk kullanim icim cok rahat bi arac hem kalite anlaminda hemde 4 kapi olusindan ve aracin beni en cok etkileyen yonude 355 lik diskleriyle cok basarili bi fren sistemine sahip bir arac golf gti den az daha atak bi arac hem hafif hemde turbosu daha buyuk ama golfunde cupraya karsi iyi yanlari yok degil.. Bene s3 cok super bir arac ama s3 te fiyat anlaminda cupranin cok ustunde bir arac .. Cupra stock turbi ile 340-350 hplere cikabiliyor tabi abartip dahada guc alinabilr ama uzrindeki turbo ile risk tasiyabilir ama ben dahada guc istiyorum dersin gt30 turbo alip 450 hp lere cikabilirsin... Allaha sukur 3 yildir cupra kullaniyorum bi sorunum olmadi sadece bakimlar icin kaputu aciyorum... 2.0 tfsi cok yakan bir motor degil 50 lt ile 500 km gidilebir uzun yol ise 650-700 km yol yapiyor ama kullaniciya gore degisiyor tabi bu bahsettigim km ler arac stock haldeyken ve araa biraz yuklendim tuketimde hic degisme olmadi ama oto b.ka sıkarsan cok yakar hem cebine yazik hemde arabaya ... Ayrica aracin sekli semali acisindanda leon cok cok basarili bi arac... Benim siralamam 1. S3 2. Cupra 3. Golf gti
S3 bu klasmanda ayri bir dunya bence ama o fiyati haketmiyor bence malesef cok pahali...

Yorumunuz icin tesekkur ederim tabiki s3 cok kalite ama dediginiz gibi onun bu kadar sikintisina katlanabilecegimi sanmiorum Leon aarinda fiyatinda pek bi araba olduguda soylenemez valla oto b.kada sikmamv ama s3 sakin kulanimda 500km anca gidiyor

Geri
Üst Alt