Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tampona egsoz için çıkış alma ve Akrapoviç uç

Yukarda sormuşlar ya hani Aero tampon taktıkları için orjinal fr tamponunu yanında verdiler mi diye. Onunla ilgili bir haber çıktı mı diye sormuştum
Simdi anladim. Sifir alirken iki secenek sundular. Ya verelim tamponu yada fiyattan duselim diye. Fiyattan dusurtmustuk.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Alisxpreste akrapoviçin gümrükte takılma ihtimali yok mu kesin çok uzun bir süre bu sebepten dolayı bekledim en sonunda vazgeçtim eger rahatlıkla sipariş edebilirsem muazzam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
30 euro ustu vergi cıkıyor. benim egzozlar dhl ye gelmiş. kimlik fotokopisi, ürünün fiyatını gösteren internet linkleri, ürene ödenen ücreti gösteren kredi kartı ekstresi istediler. mail ile attım 2 gündür haber yok. fiyatına göre avrupa ülkelerinden yapılan alışverişe %18 diğer ülkelerden yapılanlara %20 vergi çıkıyor. satıcıyla konuşup düşük fiyat yazdırdım diyenlerde var ama kargo açılıp bakılırsa gümrük memuru yine aynı evrakları isterse yine bildirmen gerek

1f495003835f84b121848b9b4896839c.jpg

90 lik 100 lük var hangisi lazimsa ulaşın yeter 160 tL

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Çift kafalı olanlardan varmı elinizde ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fotoğrafını atarmısın rica etsem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt