Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tampona egsoz için çıkış alma ve Akrapoviç uç

akyldz53

Kayıtlı Üye
Öncelikle bu forumdaki ilk konumu açıyorum ve herkese iyi forumlar diliyorum. Sorunum şu şekilde.

Sol ve sağ olarak

9cc9908aebee94c0b604dbcc5e368295.jpg

Fakat bendeki aero tamponun sol tarafına geniş dudak takmışlar ve bu şekilde yaparsam sırıtacağını düşünüyorum. Servise gidip sordum fakat adamların F1 şanzumanın bile ne olduğundan haberleri yok. Ne gibi bir işlem yapabiliriz bu konu hakkında, yardımlarınızı bekliyorum. Benim araç şu şekilde.

qb4obR.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Difüzör takicaksin çift çıkış... Gerisi eksozcu ustasinda bitiyor...

Aero tamponda difüzör gibi görünen siyah bölge Çıkarılıp takılan bir şey degil. tampon tek parça. Difüzör ile olmaz yapılsada çirkin gözükür. Kaportacılar oradaki boşluğu istediğiniz kadar doldurup sonra tekrar boyar

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Aero tamponda difüzör gibi görünen siyah bölge Çıkarılıp takılan bir şey degil. tampon tek parça. Difüzör ile olmaz yapılsada çirkin gözükür. Kaportacılar oradaki boşluğu istediğiniz kadar doldurup sonra tekrar boyar

Orjinal aero tamponun o bölgesinin malzemesi plastik diye biliyorum. Eğer öyleyse ne gibi bir işlem yapıyorlar ki?

20170222_162252.jpg
Orjinal aero tamponun o bölgesinin malzemesi plastik diye biliyorum. Eğer öyleyse ne gibi bir işlem yapıyorlar ki?
plastik kaynağı yapar macun zımpara vs bir türlü doldurur. servisten alırken egzoz çıkış yerlerinin kapaklarını verdilermi. sağ sol tek cıkış böyle

Geri
Üst Alt