Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tampona egsoz için çıkış alma ve Akrapoviç uç

ben 1 ay önce sattığım araç için turkiyeden 90mm lik 2 tane 750TL ye almıştım şimdi satıcı 850 yapmış. aynı egzoz aliexpreste çifti 110 dalardan başlıyor. ilk 101 lik sipariş verdim sonra 114lik aldım. bu linkteki 40 dolar kadar kargo parası aldı ilki kargo almamıştı
Tahmini Teslimat Zamanı

Alisxpreste akrapoviçin gümrükte takılma ihtimali yok mu kesin çok uzun bir süre bu sebepten dolayı bekledim en sonunda vazgeçtim eger rahatlıkla sipariş edebilirsem muazzam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Öncelikle bu forumdaki ilk konumu açıyorum ve herkese iyi forumlar diliyorum. Sorunum şu şekilde.

Sol ve sağ olarak

9cc9908aebee94c0b604dbcc5e368295.jpg

Fakat bendeki aero tamponun sol tarafına geniş dudak takmışlar ve bu şekilde yaparsam sırıtacağını düşünüyorum. Servise gidip sordum fakat adamların F1 şanzumanın bile ne olduğundan haberleri yok. Ne gibi bir işlem yapabiliriz bu konu hakkında, yardımlarınızı bekliyorum. Benim araç şu şekilde.

qb4obR.jpg

Benim aslan da ünlü olmuş :) Öncelikle tamponun orjinal olarak gelmesi sizin için büyük bir avantaj. O egzoz çıkış ağızlıkları oluyor orjinallerde. Ama bu ağızlıkları takmadan önce nasıl bir çıkış seçeceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Yani burada iş bitmiş. Bence orjinal tamponu macuna falan bulaştırmadan çift çıkış ağızlığının sağ tarafından da alın ve 4 ekzoz çıkış olarak kullanın.

Benim aslan da ünlü olmuş :) Öncelikle tamponun orjinal olarak gelmesi sizin için büyük bir avantaj. O egzoz çıkış ağızlıkları oluyor orjinallerde. Ama bu ağızlıkları takmadan önce nasıl bir çıkış seçeceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Yani burada iş bitmiş. Bence orjinal tamponu macuna falan bulaştırmadan çift çıkış ağızlığının sağ tarafından da alın ve 4 ekzoz çıkış olarak kullanın.
O sekilde hosuma gitmiyor malesef. Arac 300 bg olsa tamam ama 150 bg lik bir aracta 4 cikis egsoz sacma geliyor bana. Tabi sahsi fikrim, yapana saygim sonsuz.

O sekilde hosuma gitmiyor malesef. Arac 300 bg olsa tamam ama 150 bg lik bir aracta 4 cikis egsoz sacma geliyor bana. Tabi sahsi fikrim, yapana saygim sonsuz.

Orjinal tampon olduğu için bu şekilde yapılmış maalesef. O zaman iki tane tekli çıkış isteyip ona göre tamponu düzenlemeniz gerekecek.

Orjinal tampon olduğu için bu şekilde yapılmış maalesef. O zaman iki tane tekli çıkış isteyip ona göre tamponu düzenlemeniz gerekecek.
Egsoz cikisi icin dudaklari servisten temin ettim fakat tampona plastik kaynak yapilmasi gerekiyor. Orjinal oldugu icin ona guvenemiyorum malesef.

Egsoz cikisi icin dudaklari servisten temin ettim fakat tampona plastik kaynak yapilmasi gerekiyor. Orjinal oldugu icin ona guvenemiyorum malesef.

Plastik kaynaktan çok o çift çıkışın estetik bir şekilde tek çıkış halin getirilmesi biraz yorucu olur sizin adınıza. Orjinal tamponunu istediniz mi ? Büyük ihtimalle vermeceklerdir fabrika çıkışı ekstrayla geldi diyeceklerdir.

Plastik kaynaktan çok o çift çıkışın estetik bir şekilde tek çıkış halin getirilmesi biraz yorucu olur sizin adınıza. Orjinal tamponunu istediniz mi ? Büyük ihtimalle vermeceklerdir fabrika çıkışı ekstrayla geldi diyeceklerdir.
Orjinal tampon derken

Geri
Üst Alt