Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

abt sportline 19 inc jant +lastik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"leonboom" dan buyana görmediğim janttı.herşeyin bir alıcısı vardır muhakkak.hayırlı satışlar :eek:key:

ne diyeyim sana be can yasın 24 ama sen hala burada internet ortamında birilerine rüzgar yapmayı adamlık sanıyosun.benimle muhatap olma arkadaşım olurmu ben çalıştım ben kazandım ben aldım bu jantları sana hesap vermem ben.lütfen saygı biraz. ne yazarsan yaz sana cevap vermeyeceğim.

Saygı diyorsun ama saygısızlık yapıyorsun,kelimeleri dikkatli seçmek lazım değil mi.? Siz iyisimi jantlarınızı lastiklerinizi bir an önce satın..

ne diyeyim sana be can yasın 24 ama sen hala burada internet ortamında birilerine rüzgar yapmayı adamlık sanıyosun.benimle muhatap olma arkadaşım olurmu ben çalıştım ben kazandım ben aldım bu jantları sana hesap vermem ben.lütfen saygı biraz. ne yazarsan yaz sana cevap vermeyeceğim.

yasımın kac oldu senı ılgılendırmez senın kazandıgın para da benı ılgılendırmez,3. mesajında gelıp burda ılan acıyosun,b jant koyup 7 mılyar fıyat yazıyosun bunu yadırgayanlara cıkıp arabanızdan daha degerlı benım jantım dıyosun saygı kımdeymıs o ortada zaten.Adamlık madamlık gıbı de oyle damara basmalık kelımeler kullanma bence.

gökhan abi bi baştan oku bi jantım var satayım dedim neler oldu abi. haklı olmam için yok parasına mı satayım abi. bu msjın yanlı olmadıgına ben inanmadım yinede sağol abicim

Fiyat biçmek tabiki senin kararın ister 10.000 ister 20.000 ancak yeni geldiğin bir yerde bu kadar rüzgar estirmek neden onu anlıyamadım sana hayırlı satışlar kardeşim başka denecek laf yok aslında.....:eek:key:

alana da satana da hayırlı olsun.. :eek:key:

hayırlı satışlar insşallah kısa zamanda satarsınız..

öle bi niyetim yoktu kendimi acemi birliğinde hissettim okadar yanlış anlaşıldım sanırım.tşk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt