Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

abt sportline 19 inc jant +lastik

Konu, 'Satıyorum' kısmında m__kani tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. m__kani

m__kani SCW Üyesi

140
    1
    18
  2. yavuzongul

yavuzongul SCW Üyesi

373
    4
    18
    Fiyatın 7000TL olması konusunda ciddi misiniz ? son fiyat alabilir miyiz acaba ?? birde bu fiyata neler dahil ??

3. m__kani

m__kani SCW Üyesi

140
    1
    18
    abi ciddiyim çünkü sadece jantlar 10.000 tl ye maloldu.birde lastikler var okadar

4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Hayırlı satışlar.Fiyat fena.

xx

5. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    satılık arac var.Bu jantlar turkıyede satılırken yanlış hatırlamıyorsam 5 takım gelmişti diye hatırlıyorum buradan almış olsanız bıle o fiyatı bulmuyor.Mıchelın brıdgestone contınental 19'' lastık sıfır alsanız tutacagı rakam 2,000-2,200 tldır.Lastıklerı uzakdogu alırsan rakam dahada asagıya duser.

Hayırlı satışlar dıyoruz ama fıyat arkadasım gercekten ucuk millet o fiyatlara araba satıyor.10,000 tl gercekten iddaaaalı bır rakam

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Kımse senın malının fıyatını bıcemez orası kesın ama burdakı herkes b abt jantın 7 lıra etmıcegını bılır kusura bakma da bu paraya sıfır 2 takım BBS alınıyor,orjınal Porsche jantı flan satmıyorsun en nıhayetınde

7. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    +1

8. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    fiyat gerçekten tuzluymuş bu paralara çok zor satılır

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    bu jantlar kaç motor ,hava yastığı kaç adet, kaç km de ? maşallah araç parasına :) çok anlamam bu işten ama çok ciddi rakam hayırlı satışlar her malın bir alıcısı vardır derler......

10. m__kani

m__kani SCW Üyesi

140
    1
    18
    arkadaşlar böyle bir tepki vereceğinizi bilseydim inanın buraya yazıp sizi huzursuz etmezdim.ben sadece bu jantlara lastikler hariç 5000 euro verip ve 3 ay bekledim.lastiklerle beraber 7000 tl diyorum.arkadaşlar ben karun değilim ki 500 tlye vereyim kaç airbag var diyen arkadaşada sesleniyorum , porsche jantı değil diyen arkadaşada bu fiyata bu jantlardan bana getirin tüm forum şahit olsun lastiksiz olarak alıcam.arkadaşlar herşey iki yazmakla olmuyor.arkadaş eğer alıcıysan fiyat yüksekse bunu daha güzel bi dille söyle insanların malını kötülemeden o dakka canın sağolsun derim ben zaten.ben ticaretini yapmıyorum bu jantların.ama bana sorarsınız ikinizin arabasındanda değerli arkadaşlar bu jantlar ama benm için.çünkü: istediğin an parayla o arabaları bulup alabilirsin ama bu jantları alamıyosunuz.en azından ben alamadım.kopyasını bile! kusurum varsa affedin

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş