Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

abt sportline 19 inc jant +lastik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle hayırlı satışlar. sizden ricam aracınızı satarken haber verin. piyasada çok olduğu için jantlarınızdan daha ucuza vereceğinizi düşünüyorum. :) tekrar hayırlı satışlar

öncelikle hayırlı satışlar. sizden ricam aracınızı satarken haber verin. piyasada çok olduğu için jantlarınızdan daha ucuza vereceğinizi düşünüyorum. :) tekrar hayırlı satışlar

tamam satacağım zaman arayacağım seni sözz:)) komiktin :eek:

oncelıkle hayırlı olsun.... şahsi fikrim fıyat cok yuksek... bu jantın ozellıgı nedır ki bu kadar pahalı??? 7000 e bi konıg bı cupra jant replıka BBS alabılırım....

Inegolde bır FR da vardı bu jantlardan oda 5.000 eur ya getırmıstı aracı sattı jantlar duruyordu sımdı aradım 4 dedı oda ılk sızın gıbı anormal fıyat cekmıstı ama talep olmayınca...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt