Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gökhan abi bu gökhan sürücü kursu mu neydi onu mu diyosun? Siyah leonları var.Pozcuda yerleri :)
.

aynen kardesım bıde beyaz leonları var...

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Gökhan abi bu gökhan sürücü kursu mu neydi onu mu diyosun? Siyah leonları var.Pozcuda yerleri :)

Görkem abi Boş bir A3 Leon'un tırnağı olamaz bence... Dolusuna da güç yetmez zaten boşu bile leon'dan bu kadar pahalıyken...

bos bı a3 ıle dolu bı leon gercekten zor bı karar bence ama ben sole dıyorum bende leon tutkunuyum su lanet askerlık olmasaydı alıyodum :( ama leonu kullanıp hevesımı aldıktan sonra bende a3 dıyebılırım sankı....

tanıdık sayılır kardesım hallederız bırader baya uyguna aldı ordan saglık raporu falan hersey dahıl 280 lıra kursa odedi....270 lırada ehlıyet masrafıymıs sertıfıka haftaya gelıcek ama....elımden gelenı yaparım

tanıdık sayılır kardesım hallederız bırader baya uyguna aldı ordan saglık raporu falan hersey dahıl 280 lıra kursa odedi....270 lırada ehlıyet masrafıymıs sertıfıka haftaya gelıcek ama....elımden gelenı yaparım

Fiyat uygunmuş abi.İşte şu durumları biraz ayarlayabilirsem iyi olacak.Bayağı bir içerdeyim.Yazın salak gibi almadım direk burslarla alabilirdim.Almak kısmet olursa mersinden almak istiyorum abi sana haber veririm :)

Fiyat uygunmuş abi.İşte şu durumları biraz ayarlayabilirsem iyi olacak.Bayağı bir içerdeyim.Yazın salak gibi almadım direk burslarla alabilirdim.Almak kısmet olursa mersinden almak istiyorum abi sana haber veririm :)

walla kardesım yılbasından once alabılsen ıyı olur dıycem sıstem mı ne deısecekmıs falan dıyolar ya....gercı aralık ayında acıyoalrmı sınav ne zaman bılmıyorum ....ama herturlu yardımcı olmaya calısırım sana :D

walla kardesım yılbasından once alabılsen ıyı olur dıycem sıstem mı ne deısecekmıs falan dıyolar ya....gercı aralık ayında acıyoalrmı sınav ne zaman bılmıyorum ....ama herturlu yardımcı olmaya calısırım sana :D

saol abi ama sanmıyorum yılbaşından önce alabileceğimi :) Dediğim gibi alacağım zaman haberleşiriz =)

ben de arabayı almadan önce 2007model 15binde full+full sline a3 alıcaktım. 35bin€ istediler. ben de onun yerine 2 tane leon alrım dedım:) gerçi hala içimdedir ....:)

hep bi kırmızı a3 üm olsun istemişimdir :)

hatta s3 :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt