Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bacanak gel 25 civarındakilere bakalım boşver bunuuuu

evet FSI 6 ileri ve yanılmıyorsam 16V 105 ps

Güzelmişte fiyatı biraz fazla sanki. Şöyle 2-3.000 inse süper olur.

115 ps yazıyo ama ılandakı baya bı ıyı duruyo sankı ama senın dedıgınde mantıklı ama bacanak hanı ole bı tane alıp bu hale getırmekte var aradakı fıyat farkıyla da bırader beceremez anlamazda araba ısınden bende askere gıdıcem malum :D

sadece goruntu ve konfor ıcın alınır,ama bu kasa ıcın 1.6 fsi cok yeterlı degıl cunku kasa agır,performansı tatmın etmez

Walla audi dedinmi dururum ben hele böyle kırmızı ise bence fazla söze gerek yok :)

sadece goruntu ve konfor ıcın alınır,ama bu kasa ıcın 1.6 fsi cok yeterlı degıl cunku kasa agır,performansı tatmın etmez

aynen katılıyorum, A3 ikinci arabam sayılır, konfor ve kalitesi gerçekten çok çok iyi. benim arabadan ona binince bariz konfor farkını hissediyorum (-5lik yaydan önce de)

ama Can' ın da dediği gibi performansı oldukça kötü. Hoş bu linkteki FSI ve düz vites. Benimki 1,6 8V ve otomatik olduğu için daha bir hantal kalıyor.

bu kasanın TSI leri çok daha iyi bir tercih olcaktır ama ozaman da fiyat da yükselecektir tabiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt