Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A3 hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haklısın leonda anormal derecede cogaldı ama a3 daha.... mesela gokan bu a3 un fıyatı sıfır leonla aynı:)

evet aynı ama sıfırda bı cok donanımı kaldırdılar ve suda varkı ben sıfır leon alıcagıma 2009 leon alırım makjalıdan yana degılım kesınlıkle;)a3 hem fsı motor 16v leon 8v a3 leondan daha donanımlı konforlu gıbıme gelıyo...
benım gıbı leon fanatıgı bı adama neler yazıy yaa ınanmıyorum kendıme:D

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

Neden Leon değil peki?

yıgıt yazmıs hemen cevaplıyorum aracı kardesım alıcagı ıcın leonu begenmıyo :D

Sonradan gördüm abi karışmış pardon... =)

sonra o kırmızı A3 le gidecek bir life a yada truvaya ben kırmızı çakma cooperla çıkışta arabayı denize atacak:)

dıyosun ama senın çakma cooperda yata sardı be ne olucak sımdı:D:D:D:D

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

baktık buda favorıler arasında;)buda gayet ıyı vede uygun bı arac

fsi motor bakıyorsanız bilinki 8v den daha iyi performans sunar (dağlar kadarda fark yok ama) çok dahada az yakar. hatta şöyle söyleyim benim fsi golfüm tsi leonumdan daha az yakıyordu. 0-100 değeri 10,8 sn falan olsa gerek.

biriside leonla otomatik fsi tokatlıorm falan demiş otomatik 8v i hiç kullanmasın o zaman. yanlış hatırlamıorsam otomatik 8v a3 lerin 0-100 ü 13 - 14 sn arasında idi.

eğer LPG TAKILMASI düşünülüğyor ise 8v alın FSİ motora takamazsınız takarım diyen çıkar inanmayın asla verimli olmaz olacağı şekilde ayarlanırsada sorunsuz olmaz.

kalitesi ise tartışılmaz.

görkemin dedikleride muhtemelen 2. makyaj öncesi kasa atraction olanları. şöyle söyleyim eğer opsiyon geçilmemişse 0 alınırken atractionlarda yol bilgisayarı bile yok ultra boş bir araç olur.

fsi motor bakıyorsanız bilinki 8v den daha iyi performans sunar (dağlar kadarda fark yok ama) çok dahada az yakar. hatta şöyle söyleyim benim fsi golfüm tsi leonumdan daha az yakıyordu. 0-100 değeri 10,8 sn falan olsa gerek.

biriside leonla otomatik fsi tokatlıorm falan demiş otomatik 8v i hiç kullanmasın o zaman. yanlış hatırlamıorsam otomatik 8v a3 lerin 0-100 ü 13 - 14 sn arasında idi.

eğer LPG TAKILMASI düşünülüğyor ise 8v alın FSİ motora takamazsınız takarım diyen çıkar inanmayın asla verimli olmaz olacağı şekilde ayarlanırsada sorunsuz olmaz.

görkemin dedikleride muhtemelen 2. makyaj öncesi kasa atraction olanları. şöyle söyleyim eğer opsiyon geçilmemişse 0 alınırken atractionlarda yol bilgisayarı bile yok ultra boş bir araç olur.

fsı lpg takılamamasının nedenı nedır yunus pekı hanı sımdı mercedesten tut bmw ye bı cok araca uyguluyolar vede cevremdede takıp kullananlara sahıt oldum fsı a olmadım ama meraktan soruyorum????

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

uuuuuuu....
hemde 2.0 ıyımıs hatta supermıs ama yunus fsı lpg takılmıyo dıyo bu cok yakar be kardesım:D

FSI da TSI da LPG uygulanamıyor nedenini bende bilmiyorum

yunus emre o birisi benim.. :mad:

fsı lpg takılamamasının nedenı nedır yunus pekı hanı sımdı mercedesten tut bmw ye bı cok araca uyguluyolar vede cevremdede takıp kullananlara sahıt oldum fsı a olmadım ama meraktan soruyorum????

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

uuuuuuu....
hemde 2.0 ıyımıs hatta supermıs ama yunus fsı lpg takılmıyo dıyo bu cok yakar be kardesım:D

direkt benzin enjeksiyonu olduğu için. vectra c 2,2 ler eski ve son kasa avensis 2,0 atmosferik benzinliler volvonun bazı motorları mitsu gdi ler. sadece fsia özgü bir durum değil direct enjeksyion olupta sorunsuz uygulama imkanı çok az.

kısaca bir dizele verimli şekilde uzun vadeli lpg uygulanamıyorsa bunlarada bu yüzden uygulanamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt