Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6565

Saol umut kardeş... çekişte çok bişe farketmedim , ömer var forumdan , aynı okuldayız , o geldiğinde denycez arabaları bakalım o zaman belli olur :) , pm attım

ömer kalkışları geliştirdiyse yer seni bu halinle :D diğer türlü böyle bile yiyemez.. :p bence 2.vites 50'de 160'a kadar gidin o zaman belli olur ne farkettiği ;)

Saol umut kardeş... çekişte çok bişe farketmedim , ömer var forumdan , aynı okuldayız , o geldiğinde denycez arabaları bakalım o zaman belli olur :) , pm attım

Bakalım abi araba bi gelsinde benimde aklımdaki jantlar bunlar ama babam 18' 1.4'ü yorar diyo :) Tekrardan çiziksiz kullanman dileğiyle :)

çok güzel olmuş kardeşim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin :):)
Eyvallah kardeşim

Süper olmuş ya kazasız belasız... 18" + 3.5 yayla orjinale göre sertleşme ne durumda oldu?
18 inch kesinlikle direksiyonu toklaştırıyor , ve pilot sport 3 lastiklerin etkisiyle olsa gerek içeri giren sesin azaldığını farkettim.
3.5 yay'ın süspansiyonları sertleştirdiği bi gerçek ancak ben aracımdan konfor beklemediğim için sorun olmuyor :) hatta yollar düzgün olsa coiloverla mümkünse hiç zıplamamasından yanayım :)

10 numara olmus doğukan :)
Eyvallah :)

ömer kalkışları geliştirdiyse yer seni bu halinle :D diğer türlü böyle bile yiyemez.. :p bence 2.vites 50'de 160'a kadar gidin o zaman belli olur ne farkettiği ;)
Kardeşim 0-120 olsa neysede , belirlediğin aralık tehlikeli bi aralık :D :D , deneyip görcez :D Hatta ilker 50-160 arasına sende katılabilirsin kardeşim :)

Maşallah maşallah, CH leona en çok yakışan jantlardan biri gerçekten.

dogukan cok yakismis jantlar gule gule kullan .. bende jant arifesindeyim fiyat ve yer bilgisi pm lersen sevinirim :)

hayırlı olsun güle güle kullan :eek:key:

Geri
Üst Alt