Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6565

Doğukan 50-160 dememin amacı biraz uzun sürsün belli olsun :) Yoksa 30-120 50-130 kısa sürer gibime geldi :) yada tek vites yapın 3.viteste 2binden 6bin devire kadar. Ömerde orjinal jantlar var 18le aradaki farkı ölçmek için işte :) kalkış birazda şoförlüğe baktığı için söylüyorum bunu yoksa o hızlara çıkmayı tasvip etmiyorum tabikide :D

dogukan cok yakismis jantlar gule gule kullan .. bende jant arifesindeyim fiyat ve yer bilgisi pm lersen sevinirim :)
şık olmuş... güle güle kullan...
hayırlı olsun güle güle kullan :eek:key:
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :)

Doğukan 50-160 dememin amacı biraz uzun sürsün belli olsun :) Yoksa 30-120 50-130 kısa sürer gibime geldi :) yada tek vites yapın 3.viteste 2binden 6bin devire kadar. Ömerde orjinal jantlar var 18le aradaki farkı ölçmek için işte :) kalkış birazda şoförlüğe baktığı için söylüyorum bunu yoksa o hızlara çıkmayı tasvip etmiyorum tabikide :D

Gelsinde bi deneyelim :)

Maşallah çok tok durmuş ilk bu jantı ömerin leonunda görmüştüm işte bu demiştim leona takıcağım jant.Hayırlı olsun güle güle çizmeden kullan :) fiyatı bende öğrenebilirmiyim :)

güle güle kullan kardeşim.. :)

Herkese Merhaba , AEM CAI Video ve resimleri paylaşayım dedim :)

Anlam veremeyenler için Mavi olan Blow off a benzeyen Krank filtresi :D Güzel bi ıslık sesi veriyo üst viteslerde :)
dqm91e.jpg

Buda ufaktan bir video... :)

ikizim bnm :) seviyorum arabanida senide :) masallah filtre super olmus , spolieri ne zaman aliyoruz ? haberlesip cakalim daha ucuza getiririz belki

Geri
Üst Alt