Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6565

en begendiğim jant modeli gerçekten her arabay yakışıyor yaa :) çok güzel olmuş abi gerçekten ama 5lik yayla daha güzel olucak tabikide :) bişey sorcam 17mi abi jantlar ?? :)

inanılmaz güzel olmuş Allah kaza bela vermesin.
Teşekkür ederim. =)

baskan hayırlı olsun :D paranın gucu ıste budur :D
Saol kardeşim , bide yerli yersiz espriler yapma kalbimi kırıyorsun bak , açtırtma ağzımı çıkartma cadde imajından beni :D

en begendiğim jant modeli gerçekten her arabay yakışıyor yaa :) çok güzel olmuş abi gerçekten ama 5lik yayla daha güzel olucak tabikide :) bişey sorcam 17mi abi jantlar ?? :)

Saolasın =), Hayır kardeş 18 inch

len belkı bu jantlarla senı gecerım gelıım de bı yuruyelım bakımm :D

Seatlara en yakıstırdıgım jant modelıı masallah 10 numara olmus :D

maşallah kardeşim yakışmış güle güle kullan allah kaza bela vermesin

allah kaza bela vermesin çok iyi olmuş maşallah...

Güle güle kullan doğukan ;) düşündüğüm jantlar taktırmanı bekliyordum bende.. 5'lik yay yada coilover'la daha da güzel duracağı kesindir :) Yaz gelince bende düşünüyorum jantlar için senle irtibata geçebilirim sennkiler sanırım Made in Germany idi :) yada orjinallerini alırım kararsızım :D

Seatlara en yakıstırdıgım jant modelıı masallah 10 numara olmus :D
allah kaza bela vermesin çok iyi olmuş maşallah...
Teşekkür ederim saolun :)

maşallah kardeşim yakışmış güle güle kullan allah kaza bela vermesin
Eyvallah kardeşim amin cümlemize.

Güle güle kullan doğukan ;) düşündüğüm jantlar taktırmanı bekliyordum bende.. 5'lik yay yada coilover'la daha da güzel duracağı kesindir :) Yaz gelince bende düşünüyorum jantlar için senle irtibata geçebilirim sennkiler sanırım Made in Germany idi :) yada orjinallerini alırım kararsızım :D

Teşekkürler murat :) ,5 lik yaya kısmetse havalar düzeldiğinde geçeceğim , aynen alman malıydı , ortaya karışık bişi işte :)

Geri
Üst Alt