Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 jant secenekleri

o zaman piyasayı alt üst etmeye devam et Rıza sen.. :D :D

insallah daha da kurcaliyacagim piyasayi.

galiba su 1-2 hafta icinde kirmizi ibizanin jantlarini degistirecegiz, gelismeleri yazarim zaten. buyuk ihtimalle lenso olacak.

spacer la uydurulamaz. cunku spacer sadece arada kalinlik yapan bir parca oldugundan bijon janttan girip spacerdan gecip tekrar govdeye giriyor. yani spaceri arada tutan zaten bijon oldugundan 5x112 de bijon yerine girmez.

iki tarafı farklı spacerlar var yapılır ama scaper bazıları tarafından çok sağlıklı bulunmuyor.

iki tarafı farklı spacerlar var yapılır ama scaper bazıları tarafından çok sağlıklı bulunmuyor.

iki tarafi farkli spaceer nasil oluyor, ben ilk defa dyuyorum. her bijon araligi icin 2 farkli bijon mu kullaniliyor? jantan spacer a, spacerdan govdeye?

fotografi var mi hic?

anladim, urunu, dedigim gibi kullaniliyor, yani bir jant icin toplam 10 bijon kullaniliyor. ayrica janti 25mm disari cikartiyor, bu da cok fazla. ibizalar icin 15mm yeterli oluyor cunku. bir de agirligi ne kadar acaba bunun ve kalitesi nedir bilemiyorum.

3 gun once arkadasimin arabasina spacer aldik maslak sanayide scc tuningten, orjinal alman mali aliminyum, acayip hafif 80 tl.

arkadaslar bu gun pozitif oto ile gorustum. elinde oz palladio modeli yokmus, en erken de mart ayinda gelir diyorlar. fiyati 960 Euro. fakat nakitte veya taksit konusunda yardimci olmaya calisiriz dediler. 10 kilo civarindaymis palladio.

telefonda gorustugum kisi 17" ve 5x100 olarak elimde Botticelli modeli var dedi. Fotografini asagida ekliyorum. daha hafifmis (7,5 kilo gibi) ve fiyati da 1100 Euro ymus.

BOTTICELLI:
Botticelli.jpg

oz_botticelli_bspl_ci3_l.jpg

düz gümüş gibi olanı mı..
bi kaç gün önce sana 'netten jant bakarken yakışcağını düşündüğüm modellerden biriydi..

bende model sıkıntısı yüzünden jant hevesimden vazgeçmiştim, fakat düşünüyorum da imkan elverirse artık spacer kullanıp 5*112 jant kullanmayı deneyeceğim.

kerim bunun uygulanmıs modelı var ama bendekı S3 .... ıstersen koyım fıkrın olur ?

Geri
Üst Alt