Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 jant secenekleri

ben jantttan bi görüntü olarak anlarım. bu kilo muhabbeti dönuyo o ne ağar olmasımı iyi hafif olmasımı mantıgını çözemedim.

6729_100176163119_617018119_2000307_7593694_n.jpg

belkı ısıne yarar dıe koydum s3 ustunde ama fıkrın olur ....

ben jantttan bi görüntü olarak anlarım. bu kilo muhabbeti dönuyo o ne ağar olmasımı iyi hafif olmasımı mantıgını çözemedim.

jantin hafif olmasi daha iyi. hafif oldugu zaman guc yere daha rahat aktariliyor ve motor rahatliyor.

6729_100176163119_617018119_2000307_7593694_n.jpg

belkı ısıne yarar dıe koydum s3 ustunde ama fıkrın olur ....

tesekkur ederim omercan. jantin kendisi hosuma gitmisti ama ms3 te gorunce pek begenmedim. istedigim gibi durmuyor. :( daha sade seyleri sevdigim icin herhalde.

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

oz_botticelli_bspl_ci3_l.jpg

düz gümüş gibi olanı mı..
bi kaç gün önce sana 'netten jant bakarken yakışcağını düşündüğüm modellerden biriydi..

saol yigit. jant boyle tek bakinca guzel ama omercanin ekledigi fotografta hosuma gitmedi durusu. sanki buyuk ve oturakli bir arabada 19 veya 20 inc gibi buyuk bir olcude olsa guzel duracak ama ben pek sevmedim.

Rıza bence 17"den büyük alma zaten..
fayton gibi bi havası olur arabanın güzel duracağına..

17" Ibiza'da çok güzel tadında duruyo..

bence alınabilecek en güzel jant ıbıza cupra jantı

Rıza bence 17"den büyük alma zaten..
fayton gibi bi havası olur arabanın güzel duracağına..

17" Ibiza'da çok güzel tadında duruyo..

17den buyuk asla dusunmem ibiza için. ne kadar büyük o kadar zarar bu araba için.

1. ve 2. resimleri beyendim.. aracın gri olmasıda önemli gerçi, ama bana kalsa 1 numara derim..

Geri
Üst Alt