Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 jant secenekleri

ya bu sari olan renkten kaybediyor yoksa on numara jant. agirlik falan super.

keskin de baya zorlar 1.4lt, 3 silindiri. bu arada kislik lastiklere gecerken benim orjinal jantlarima baktim onlarin agirligi da bi 8 kilo falan var. hafif degildi. eger boyle oz un veya lensonun hafif bir jantini alirsam daha da iyi olur.

abi illa aralarından biri diyosan O.Z derim..

bakalim iste, daha fiyatlar hakkinda hic bir bilgim yok. yarin subaru jantinin fiyatini ogrenecegim. pozitif otoyu ararim oaradan da oz un fiyatini ogrenirim. sonrada kendim icin bir finans calismasi yaparim.

8-10kg ise daha ne daha hafif jant var mı yahu.. :)

yavru demek istediğim 8-10kg. işte gayet iyi anlamında.. :)

Ya bizim jantların bijon aralıkları niye leonun gibi değil arkadaş..:) Piyasada bu bijon aralığında adam akıllı jant yok...

spacerla falan uydurulması zor/imkansız/tehlikeli falan mı olur 5X112'nin. ??

spacerla falan uydurulması zor/imkansız/tehlikeli falan mı olur 5X112'nin. ??

spacer la uydurulamaz. cunku spacer sadece arada kalinlik yapan bir parca oldugundan bijon janttan girip spacerdan gecip tekrar govdeye giriyor. yani spaceri arada tutan zaten bijon oldugundan 5x112 de bijon yerine girmez.

Geri
Üst Alt