Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 çok kollu jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o şimdi bunu 400 e aldı 700 e sattı sizin gözünüzde kazıkçı oldu.bizde bedelsiz verdiklerimiz için keriz oluyoruz heralde demekki...
neyi kaça aldığı bizi ilgilendirirmi.yada 400e almış ama 300 e satıyo olsaydı kardeş sen bunu 400 e almışsın olmaz 300 sana 400 verelimmi derdik..

o şimdi bunu 400 e aldı 700 e sattı sizin gözünüzde kazıkçı oldu.bizde bedelsiz verdiklerimiz için keriz oluyoruz heralde demekki...
neyi kaça aldığı bizi ilgilendirirmi.yada 400e almış ama 300 e satıyo olsaydı kardeş sen bunu 400 e almışsın olmaz 300 sana 400 verelimmi derdik..

abi yiğit doğru diyo burda tartışılcak bişey yok. tamam bu dediklerinde doğru ama oolay citten etik. burda sadece ve sadece hepimiz potansiyel alıcıyız ve böyle bişeyi öğrenmek hepimizin hoşuna gider. olaya duygusal yaklaşmaya gerek yok.

olaya bu kadar ticari mantıkla yaklaşıp bu gözle bakılacaksa, ticarette rekabette hukuk çerçevesinde serbesttir, herkes nerde neyin ne fiyata olduğunu belirtmektede özgür sonuçta.. Arkadaşlarda onu yapmış..

burda konuşan arkadaşlarıma soruyorum.hanginiz ticaret yaptınız..ve biri bana ticaretle kazık arasındaki farkı anlatsın...

arakdaslar pekı bu jantları erkının sattıgı fıyattan dusuk aldıgını nerden bılıyosunuz.belkı erkın bu jantlara 1000 tl verdı sımdı 800 e satıyo.ılla baska forumda gordugunuz fıyattan almıs olmasımı lazım.belkı borcu karsılıgı aldı sonrada parasını kurtarmak ıcın bole yazdı.

burda konuşan arkadaşlarıma soruyorum.hanginiz ticaret yaptınız..ve biri bana ticaretle kazık arasındaki farkı anlatsın...

her esnafın kendi içinde bi ahlakı değeri vardır..
örneği amcamdan veriyim kendisi eczacıdır..

amcam elinde reçeteyle gelen hastaya özellikle ilaç devlet tarafından ödenmeyecekse gerçek anlamda muadilini verir ve ucuza mal eder bu ticarettir..

elinde reçete gelip bu ilaç bundan daha iyi ama fiyatı 3 katı bunu alın der ilacı satar gönderirse bu kazıktır..

arakdaslar pekı bu jantları erkının sattıgı fıyattan dusuk aldıgını nerden bılıyosunuz.belkı erkın bu jantlara 1000 tl verdı sımdı 800 e satıyo.ılla baska forumda gordugunuz fıyattan almıs olmasımı lazım.belkı borcu karsılıgı aldı sonrada parasını kurtarmak ıcın bole yazdı.

Ya öyle olmamışsa?

Ce: jant

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
omercanilica´isimli üyeden Alıntı
selamlar jantları acaba erkıne mı sattınız?

eet hayırdır
(emresener)nıcklı bır uyeydı benım ınboxta duruyoda halen ....

dıe bır konusmamıs vardı benım o nolcak seker?

abi eğer burada satış bölümündekiler sadece ticari amaçla konuluyorsa sonuna kadar haklısın.
açıkçası bu jantları ilk erkin koyduğunda ben çok beğendim hatta alıcaktım.ama arkadaşım bana durum böyle böyledir dedi.kesinlikle erkine sen kazıkçısın falan demiyorum.adamın malı istediği fiyatı koyar.
ama bide şu açıdan bakmak lazım.ben seni bu site sayesinde tanıdım kaç defada görüştük.şimdi ben sana 450 tl ye aldığım şeyi 700 e satarsam seninle aramızdaki yakınlık aynı olur mu? biraz bence bu samimi ortamda olmaz gibi geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt