Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 çok kollu jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
neden satılmadıgını hıc dusunemedın sanırım 7 sayfadan berı bılmeyen yoktu sanırım ....

illaki diyorsun kalp kralım...

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

bi yönetici silsin üyeliğimide konumuda...

iyi maşallah sıçtın konunun içine kitlesinler bari tam olsun...artık sayende satılmaz zaten amacınada ulaştın...bravo

da niye bu güne kadar bekledin

bugun oturduk karar verdık abı ömerle arkadaslarımız kazıklanmasın dıe scw bır aıledr dıe gecınen bazı arkadaslarımız tutup da ucuz malı yuksek fıyata satınca zorumuza gıtttı ...ıyılık melegı adadık kendımızı saygısızlık olmasın ama bı kac arkadasımzı almak ıstıo du bu jantı doal olarak arastrdık bakdık kı ısın aslı bu dıılmıs yanlıs anlama sahsı bı olay dıııl arkadaslarımızı dusunduk ...

bugun oturduk karar verdık abı ömerle arkadaslarımız kazıklanmasın dıe scw bır aıledr dıe gecınen bazı arkadaslarımız tutup da ucuz malı yuksek fıyata satınca zorumuza gıtttı ...ıyılık melegı adadık kendımızı saygısızlık olmasın ama bı kac arkadasımzı almak ıstıo du bu jantı doal olarak arastrdık bakdık kı ısın aslı bu dıılmıs yanlıs anlama sahsı bı olay dıııl arkadaslarımızı dusunduk ...

+1

jantları bedava bile almış olsa bi eder karşılığında vermesinin ters tarafı ne biri bana anlatsın...konuyu açıyorum tartışalım bunu...

jantları bedava bile almış olsa bi eder karşılığında vermesinin ters tarafı ne biri bana anlatsın...konuyu açıyorum tartışalım bunu...

abi bizde bunu şimdi özgürle tartısıyoruz. aslında haklısın ama burda bende sende potansiyel bi alıcıyız. batu kardeşimizde doal olarak bizi düşünmüz ben o yüzden batuyu destekledim. yoksa tabii serbest piyasa herkes özgürdür işine gelen alır işine gelen almaz.

valla ben yazarım abı 3 alıp 5 satma olurda yanı arada baya fark koyup satma bana abesk kacıyor ve bunu begenım dusunenlerınde goz gore gore saglam kazık yemesıne ızın vermekte elden gelmıyo yapıcak bırsey yok bızımde kocaman bır vucudumuz olsada ıcınde atan bır kalbımız var

koununun en başında kendi bi açıklama yapmış "babaannem öldüğü için soğudum satıyorum"
erkin burda her hafta jant satan bi adam değil aldığı fiyattan satıp yada üzerine kar koyup satması tamamen jantı almak isteyenle erkin arasında olan bişeydir

herkes her fiyatı koyar malına buna kimse tabiki müdahele edemez.. ama ben burdaki insanlara kardeşim diyosam her gün yüz yüze bakıyosam kimsenin burda madur olmasına göz yummam.. kardeşliğiniz forumda mesajın sonuna ''kardeşim'' yazmakla kalmasın..

zaten konu tamamen etik anlayışı tartışılcak bişi yok..
herkesin bi etik anlayışı var..
elbette doğru fiyattan satılmasını ben de isterim..
satılmazsa da yapabileceğim bişi olmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt