Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

on numara olmuş kardeşim güle güle kullan

Arkadaşlar almış olduğum ayak dayama ile pedal setini taktırmak bugun nasip oldu..
Parçaları taktırmak için Kayadibindeydim hazır gelmişken şu benim ''İPİ'' LİP'E çevireyim dedim [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]

Resim 007.jpgResim 008.jpgResim 004.jpg

Resim 003.jpgResim 002.jpg

Ekli dosyalar

• Resim 002.jpg
    Resim 002.jpg
    98.7 KB · Görüntüleme: 78
  • Resim 003.jpg
    Resim 003.jpg
    98.7 KB · Görüntüleme: 96
  • Resim 004.jpg
    Resim 004.jpg
    95.2 KB · Görüntüleme: 99
  • Resim 008.jpg
    Resim 008.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 98
  • Resim 007.jpg
    Resim 007.jpg
    89.5 KB · Görüntüleme: 97
  • Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
atak dayaman hayırlı olsun :eek:key: şu lipte şimdi olmuş ulvi o neydi öle aga :D:rolleyes:

lipin far altına gelen kısımları dışarda panjur altına gelen kısmı içerdeydi,ustaya bak bakalım bir gariplik varmı dedim kendıde içerde olmuş diyor..Eee dedim ama abi bu tamponlara pek uymuyor dedi,dedim yav yapan var gayette guzel dışarda duruyor.Ikide foto gösterınce tamam deiyaptı getirdi dedim hah bak şimdi olmuş.Demekki isteyince oluyormuş..Neyse sonuç itibariyle [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] ali abi ile senin dilindende kurtuldum..:D

Bu arada kayadibinin önü sıfır araba dolu milllet yeni kasada umduğunu bulamayınca herkes mevcut leonlara hucum etmiş sanki...Malum kampanya fiyatta iyi...
Resim 001.jpg

Ekli dosyalar

• Resim 001.jpg
    Resim 001.jpg
    91.4 KB · Görüntüleme: 52
Geri
Üst Alt